Безопераційне лікування геморою

Геморой - захворювання, пов'язане з тромбозом, запаленням, патологічним розширенням і звивистістю гемороїдальних вен, що утворюють вузли навколо прямої кишки. Є одним з найпоширеніших проктологічних захворювань. Схематично внутрішній і зовнішній геморой представлений на малюнку.

Його виникненню сприяють такі чинники:

• Ожиріння
• 
Спадкова схильність
• 
Малорухливий спосіб життя
• 
Великі фізичні навантаження
• 
Стрес
• 
Порушення відтоку крові в прямій кишці
• 
Часті закрепи
• 
Запальні і пухлинні процеси в кишечнику і печінці
• 
Попадання інфекції
• 
Анальний секс
• 
Куріння

Симптоми:

Геморой розвивається поступово. Спочатку виникає відчуття деякої незручності, тяжкості і свербіння в області заднього проходу, нерідко відзначаються болі, запори. Ці відчуття посилюються після прийому гострих страв, алкоголю, іноді після фізичного навантаження. Він супроводжується больовим синдромом, гемороїдальних кровотечею, випаданням гемороїдальних вузлів. Невелика кровотеча виникає під час або відразу після дефекації. Колір крові зазвичай червоний, але можливе виділення темної крові, іноді зі згустками.

Лігування гемороїдального вузла - малоінвазивна амбулаторна методика лікування хронічного внутрішнього геморою, заснована на стисненні судинної ніжки вузла латексним кільцем, яке віджимає артерію, і кровопостачання гемороїдального вузла припиняється, вузол протягом декількох днів омертвевает і на його місці формується мягкоеластіческой рубець. Сьогодні даний метод виконується в амбулаторних умовах з наступним етапним наглядом за пацієнтом. На практиці існує два способи скидання латексних кілець на вузол, засновані на використанні механічного або вакуумного пристрою.

Втручання можна проводити як в проктологічному кріслі, так і на кушетці. Використовується спеціальний пристрій - аноскоп. Для знеболення використовують місцевий анестетик. Тобто людині не боляче, але він у свідомості і розмовляє з лікарем.

За допомогою аноскопа на гемороїдальних вузол «накидають» латексне кільце, як ласо, і затягують. Вузол стискається. Усе. Проблему вирішено. Це виглядає приблизно так:

✅Вся процедура триває не більше 7-10 хвилин.
✅Вона добре переноситься пацієнтами і не пов'язана з якими-небудь обмеженнями в способі життя.
Для її проведення не потрібно лягати в лікарню.
✅Метод застосуємо для пацієнтів з 2-ї і 3-ї стадією хронічного геморою.

Загальне уявлення про процедуру можна отримати, переглянувши відео:

 

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Пам'ятайте, що необхідну саме Вам процедуру порекомендує лікар на очній консультації! Остаточна вартість залежить від складності та кількості необхідних процедур. Будьте здорові і щасливі! 

✅Запишіться на консультацію проктолога.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube