Видалення внутрішньоматкового контрацептиву (ВМС)

Що таке ВМС? ВМС є невеликим Т-образне пристрій, який вставлено в матку жінки, щоб запобігти вагітності. ВМС можуть бути мідними або гормональними. ВМС - це одна з найбільш ефективних форм оборотного контролю над народжуваністю - менш 1 з 100 жінок з ВМС мають ризик вагітності за 1 рік використання.

Якщо Ви використовуєте внутрішньоматкову спіраль (ВМС) або інша назва внутрішньоматковий контрацептив (ВМК) для контролю над народжуваністю (контрацепції), коли-небудь Вам може знадобитися видалити його з тієї чи іншої причини. 

Причини видалення ВМС:

• Ви хочете завагітніти.
• Прийшов час і потрібно замінити ВМС.
• Ви відчуваєте тривалий дискомфорт або інші небажані побічні ефекти.
• Вам більше не потрібен цей метод контролю народжуваності.

 

Для більшості жінок видалення ВМС - проста процедура, яка виконується в кабінеті лікаря. Іноді, коли "вусів" пристрою немає в піхві, доводиться вдаватися до більш складного методу - офісної гістероскопії.

✅ В будь-якому разі, ми вирішимо цю проблему амбулаторно, без необхідності госпіталізації і в той же день Ви повернетесь то звичних справ.

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

 

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті втручання, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube