Зменшення розмірів великих статевих губ

Великі статеві губи представляють собою ділянки шкіри вкриті волоссям навколо вульви (виделено зеленим на малюнку).  Зазвичай у великих статевих губах досить виражена жирова тканина, вони збільшуються із збільшенням ваги жінки, шкіра розтягується, а після різкого і значного схуднення не повертається в норму. Губи стають дряблими, звисають, що виглядає не дуже естетично і турбує жінку. 

Зменшення (пластика, резекція) великих статевих губ є процедурою, призначеною для хірургічного зменшення розмірів великих статевих губ (зовнішніх, несучих волосся). Ця процедура може бути виконана під місцевою анестезією, а, за необхідності, з додатковою інгаляційною аналгезією

Пластичний хірург або гінеколог видаляє два невеликих "півмісяця" шкіри з внутрішньої частини кожної губи. Кількість тканини, яке буде видалено, залежить від кількості зайвої тканини. У деяких випадках, коли спостерігається атрофія жирової тканини, невелика кількість жиру може бути перенесена з іншої області тіла після ліпосакції. Крім того, наповнити потрібні місця можна і з допомогою традиційних філерів на основі гіалуронової кислоти. Ушивання зазвичай виконується за допомогою розсмоктуються швів.

Відновлення після пластики великих статевих губ

Більшість пацієнток відновлюють фізичну активність через один-два тижні. Жінки можуть відновити статеве життя приблизно через чотири-шість тижнів після операції. Набряк після такої операції може зберігатися дуже довго - до декількох місяців. Це особливість саме цієї операції.

Період перебування в клініці - 1 година.

Чому це варто зробити у нас?

✅ По-справжньому багатий досвід різних операцій в гінекології
✅ Тривалий досвід роботи в клініці пластичної хірургії
✅ За рахунок того, що ми володіємо всіма сучасними видами лікування при подібного роду проблемі, ми підберемо кращу для Вашої ситуації пропозицію
✅ Чесна ціна - немає прихованих платежів, високе співвідношення ціна / якість.

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Щоб дізнатися яка процедура необхідна саме Вам, потрібно очно звернутися до нас в клініку. У нашому арсеналі величезний вибір процедур - починаючи з лазерів, філерів, мезонітей і закінчуючи складними реконструктивні операції, що виконуються вагінальним і лапароскопічним доступом.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube