Зменшення розмірів великих статевих губ

Зменшення (пластика, резекція) великих статевих губ є процедуру, призначену для хірургічного зменшення розмірів великих статевих губ (зовнішніх, несучих волосся). Ця процедура може бути виконана під місцевою анестезією з оральної седацией або загальною анестезією, в залежності від кількості тканини, яка буде видалена і особливостей пацієнтки.

Пластичний хірург або гінеколог видаляє два невеликих "півмісяця" шкіри з внутрішньої частини кожної губи. Кількість тканини, яке буде видалено, залежить від кількості зайвої тканини. У деяких випадках, коли спостерігається атрофія жирової тканини, невелика кількість жиру може бути перенесено з іншої області тіла після ліпосакції. Ушивання зазвичай виконується за допомогою розсмоктуються швів. Відновлення після пластики великих статевих губ

Більшість пацієнток відновлюють фізичну активність через тиждень. Жінки можуть відновити носіння тампонів і статеве життя приблизно через чотири-шість тижнів після операції. Набряк після такої операції може зберігатися дуже довго - до декількох місяців.

 

Період перебування в клініці - 1 година. Процедура виконується під місцевим знеболенням. Обмеження фізичних навантажень 2-4 тижні. Обмеження статевого життя 4-6 тижнів. Чому це варто зробити у нас? По-справжньому багатий досвід різних операцій в гінекології Тривалий досвід роботи в клініці пластичної хірургії За рахунок того, що ми володіємо всіма сучасними видами лікування при подібного роду проблеми, підберемо краще для Вашої ситуації пропозиція Чесна ціна - немає прихованих платежів, високе співвідношення ціна / якість.

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Щоб дізнатися яка процедура необхідна саме Вам, потрібно очно звернутися до нас в клініку. У нашому арсеналі величезний вибір процедур - починаючи з лазерів, філерів, мезонітей і закінчуючи складними реконструктивні операції, що виконуються вагінальним і лапароскопічним доступом.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube