Консультація мамолога

Мамолог - лікар, який займається проблемами захворювань молочних (грудних) залоз. Основна спеціальність мамолога - хірург-онколог. Звідси зрозуміла його спеціалізація. Тоді як гінеколог або гінеколог-ендокринолог займаються ендокринною системою та дифузними проблемами грудей, такими як мастопатія, мастодінія, мамолог більше скерований на так звану вогнищеву патологію (фіброаденома, кіста, підозра на рак). Окремо, лікар ультразвукової діагностики робить УЗД молочних залоз.

Хочемо підкреслити, що до гінеколога треба ходити щорічно і спостерігатися, а до мамолога ні, тільки якщо у Вас вже є вогнищева патологія грудних залоз, яку вже виявили. Саме тому перед консультацією мамолога завжди корисно і навіть необхідно зробити УЗД грудних залоз.

Перед тим як запланувати консультацію Ви повинні чітко розуміти мету візиту.

Для прикладу наведемо кілька варіантів:

● Щорічний огляд якщо є патологія грудних залоз, що потребує спостереження
● 
У Вас виникла нова проблема зі здоров'ям
● 
Наскільки вона термінова?
● 
Відразу уточнюйте при записі на прийом якщо Ви хочете поговорити про планову операцію

Оплатити он-лайн консультацію можна натиснувши на кнопку:

Оплатити

В поле коментар вкажіть, будь ласка, прізвище фахівця, онлайн-консультацію которого хочете отріматі. На очному прійомі ми Допоможемо Вам вібрато ті методи діагностики и лікування, Які Дійсно необхідні, максимально Безпечні та ефектівні у Вашому випадки. Користуючись даною послугою онлайн, Ви автоматично погоджуєтесь із публічним договором, який розміщено тут.

Будьте щасливі и здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube