Консультація репродуктолога

Репродуктолог — це лікар, який вивчає проблеми репродуктивної системи та займається лікуванням безпліддя за допомогою допоміжних репродуктивних технологій. Якщо вагітність не настає протягом року статевого життя без використання контрацепції, необхідно звернутися за консультацією до лікаря-репродуктолога.

В яких випадках необхідна консультація репродуктолога?

● Безпліддя в подружжі
● Планування програми екстракорпорального запліднення
● Консультування подружжя з приводу планування вагітності та збереження фертильності

Як проходить консультація репродуктолога

✅Попередня підготовка не потрібна. Однак, якщо в наявності вже є медична документація щодо репродуктивного здоров'я (результати обстежень, виписки), рекомендуємо взяти їх із собою.
✅Під час консультації репродуктолога проводиться збір анамнезу подружжя (сімейна історія), аналіз вже наявних досліджень та лабораторних аналізів, розробляється індивідуальний алгоритм обстеження пари та методики подолання непліддя.
✅Консультація охоплює в собі гінекологічний огляд жінки. Ультразвукове обстеження органів малого таза сплачується окремо.

Лікар-репродуктолог Клініки доктора Медведева підходить до роботи з особливою увагою до кожного пацієнта та допоможе Вам досягти омріяного чуда.

 

 

Для того щоб ідеально підготуватися до візиту лікаря, знайдіть 5 хвилин для відповіді на важливі запитання: https://forms.gle/tsU4xpXaRazhrKj99 

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube