Видалення поздовжньої перегородки піхви

Що таке вагінальна перегородка?

В результаті невеликого відхилення розвитку в піхву залишається щільний тяж, що розділяє його на дві половини - як би на два окремих піхви. Під час свого ембріонального розвитку піхву виглядає як два канали. Вони зазвичай об'єднуються, щоб створити одну вагінальну трубку протягом останнього триместру вагітності. Але, іноді цього не відбувається. Часто поздовжня перегородка піхви поєднується з подвоєнням матки і в кожній половинці піхви знаходиться своя шийка матки.

Найчастіше у жінок з вагінальної перегородкою симптоми ніколи не проявляються.

Однак, якщо є болі під час статевого акту і / або плануються пологи через природні родові шляхи, операція по розтину поздовжньої перегородки піхви може стати необхідністю. У нашій клініці ми пропонуємо процедури по розтину таких перегородок. Зазвичай, операція виконується під місцевим знеболенням і не займає більше 30 хвилин. Протягом години можна залишати клініку. Операція проводиться через піхву. Стінка піхви буде розрізана - висічена перегородка. Після видалення піхву вшиваються розсмоктується швами.

Період перебування в клініці - 1 година.

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Обмеження фізичних навантажень 2-4 тижні.

Обмеження статевого життя 4-6 тижнів.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті втручання, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube