Пірсинг при кістах і абсцесах бартолінової залози

Кіста бартолінової залози - мішечок, заповнений слизом, яка виробляється бартолиновой залозою. Кста бартолінової залози виникає через заростання її протоки внаслідок запального процесу або набагато рідше травматизації. Кіста бартолінової залози зустрічається приблизно у 5% жінок репродуктивного віку

анатомия бартолиновой железы

Існує кілька способів лікування кісти бартолінової залози, найчастіше на пострадянському просторі лікарі рекомендують видалення кісти разом із залозою, у цього методу лише одна перевага – це відсутність рецидивів, але безліч недоліків. Операція виконується під загальним знеболенням в умовах стаціонару, пацієнтка знаходиться там кілька днів, під час втручання може розвинутись кровотеча, оскільки поряд із залозою є велике венозне сплетення та великі артерії. Формується великий шов і, як наслідок, рубець, можуть виникати післяопераційні гематоми. І ще важливий факт - це радикальна операція з видаленням залози та втратою її функції. У зв'язку з цим надалі при статевому акті може виникнути сухість.

Якщо Ви зіткнулися з такою патологією краще вдатися до сучасніших методів лікування. Вони спрямовані на збереження органу та його функції.

Постановка катетера Ворда. Малоінвазивна операція під місцевим знеболенням. У порожнині кісти робиться надріз, вміст видаляється, порожнина промивається антисептиком. Вставляється катетер, який фіксується кулькою, що роздується. Катетер слід носити 4-6 тижнів, щоб сформувався новий проток залози. На цей час рекомендовано обмежити фіз. навантаження та статеве життя. Потім катетер витягується. Недоліком можна вважати випадання катетера при неправильній постановці, внаслідок порушення обмежень або як результат запального процесу. Таке трапляється у 10% пацієнток. Але катетер завжди можна швидко і безболісно перевстановити, або вдатися до альтернативних методів таких як марсупіалізація кісти залози, абляція за допомогою лазера або хімічна абляція.

Пірсинг, поряд з катетером Ворда - одна з найбільш ефективних методик для лікування бартолинита або кісти бартолінової залози, дуже активно використовується в США вже більше 50 років, решта методи лікування служать доповненням, якщо виникають множинні рецидиви. Процедура виконується в амбулаторних умовах під місцевою анестезією. В освіту (кіста або абсцес) бартолиновой вставляється спеціальне невелике кільце. Пірсинг дозволяє "незерасті" дірочок, які в подальшому стають новими протоками бартолінової залози.

Через 4-6 тижнів, коли формується новий проток залози, пірсинг можна витягти. Під час носіння пірсингу жінки зазвичай не відчувають дискомфорт, хіба що в перші дні після установки, як відчуття чужорідного тіла, іноді невелике печіння. Рекомендується відмовитися від статевого життя і важких фізичних навантажень на час носіння пірсингу, щоб не спровокувати його випадання і рецидив.

Переваги даної процедури - це швидке виконання під місцевим знеболенням не потребує тривалого перебування в клініці, вже менше через 1 годину Ви вже можете повертатися додому.

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Чому установку пірсингу при кісті бартолінової залози потрібно зробити саме у нас?

  • Ми займаємося цим питанням більше 10 років
  • Сотні успішних процедур
  • Ми були першими в Україні
  • Крім цієї процедури ми виконуємо установку катетера Ворда, марсупіалізація і, при бажанні, повне видалення кісти з залозою - повний спектр послуг по даному питанню

 

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube