Петльова ексцизія (конізація) шийки матки

Коли проведена цитологія, кольпоскопія, взята біопсія і отриманий діагноз "дисплазія шийки матки" бувають ситуації, коли єдиним правильним рішенням буде зробити петлеву ексцизію (конізацію) шийки матки. Ця процедура дозволяє видаляти уражені ділянки, розташовані не тільки на поверхні шийки матки, але і в цервікальному каналі. Цей метод є загальновизнаним міжнародним стандартом лікування дисплазії шийки матки.

На малюнку нижче представлена ​​конічна біопсія шийки матки (конізація) з використанням скальпеля. Насправді немає принципової різниці чим виконується ексцизія шийки матки. Головне, щоб це було зроблено акуратно, в межах здорових тканин з кольпоскопічним контролем.

Петльова ексцизія представлена ​​нижче. У нас є всі доступні в гінекології методи, що дозволяють зробити ексцизію шийки матки навіть в найскладніших випадках.

У нашій клініці ми виконуємо цю процедуру виключно під контролем кольпоскопії. Попередньо чітко визначаються межі ураження, під які адаптується обсяг висічення тканини шийки матки. Для оптимізації розмірів ділянки, яка видаляеться, застосовуються розширені набори електродів. Це дуже важливо, оскільки при кожному типі зони трансформації існуєть свої критерії для глибини ексцизії шийки матки (див. малюнок нижче), якщо цього не враховувати - можна просто не видалити повністю хворобу, або навпаки видаляти надмірно багато тканини шийки матки, що може призвести до ускладнень вагітності (істміко-цервікальна недостатність, дистоція шийки матки) або гінекологічних ускладнень (цервікальний стеноз).

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Що є нормою після ексцизії шийки матки:
 
✅Помірний дискомфорт внизу живота
✅Помірне підвищення температури тіла до 37,5 градусів, інколи навіть вище, якщо температура тільки ввечері та "збивається" парацетамолом 500-1000 мг
✅Невелике вздуття живота, закрепи або діарея - в перші дні після операції
✅Помірна слабкість, сонливість
✅Кров'яністі виділення із піхви від кількох днів до 3-4 тижнів і навіть більше після операції
 
Чому ексцизії шийки матки вигідно зробити в Клініці доктора Медведева?

✅Ексцизія шийки матки в нашій клініці робиться тільки за показаннями
✅Ми співпрацюємо з кращими морфологами України та Європи, а якісна гістологія - гарантія якісної постановки діагнозу
✅Ми проводимо процедуру під контролем кольпоскопії
✅Внутрішній контроль якості
✅Вигідна ціна
✅У 100% випадків проводиться знеболення спеціальним шприйом з найтоншими голками, укол якими  майже не відчувається пацієнткою

Ціна вказана без вартості гістологічного дослідження зразка тканини.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube