Петльова ексцизія (конизація) шийки матки

Коли проведена цитологія, кольпоскопія, взята біопсія і отриманий діагноз "дисплазія шийки матки" бувають ситуації, коли єдино правильним рішенням буде зробити петлеву ексцизії (конизацию) шийки матки. Ця процедура дозволяє видаляти уражені ділянки, розташовані не тільки на поверхні шийки матки, але і в цервікальному каналі. Цей метод є загальновизнаним міжнародним стандартом лікування дисплазії шийки Макте.

У нашій клініці ми виконуємо цю процедуру виключно під контролем кольпоскопії. Попередньо чітко визначаються межі поразки, під які адаптується обсяг січуть тканини шийки матки. Для оптимізації розмірів висікаються ділянки застосовуються розширені набори електродів.

На малюнку нижче представлена ​​конічна біопсія шийки матки з використанням скальпеля. Насправді немає принципової різниці ніж виконання ексцизія шийки матки. Головне, щоб це було зроблено акуратно, в межах здорових тканин з кольпоскопическим контролем.

Петльова ексцизія представлена ​​нижче. У нас є всі доступні в гінекології методи, що дозволяють зробити конизацию шийки матки навіть в найскладніших випадках.

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Чому ексцизії шийки матки вигідно зробити в Клініці доктора Медведева?

Ексцизія шийки матки в нашій клініці робиться тільки за показаннями Ми співпрацюємо з кращими морфологами України та Європи, а якісна гістологія - гарантія качесвтенной постановки діагнозу Ми проводимо процедуру під контролем кольпоскопії Внутрішній контроль якості Вигідна ціна У 100% випадків проводиться знеболення не звичайним шпрінцом, найтоншими голками, укол якими не відчувається пацієнткою

Ціна вказана без вартості гістологічного дослідження зразка тканини.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube