Консультація головного лікаря, акушера-гінеколога, професора

Михайло Володимирович - визнаний фахівець в багітьох напрямках акушерства та гінекології і до нього можна звернутись з будь-яким питанням, починаючи від звичайного профілактичного огляду і закінчуючи складними витпадками, коли треба зробити операцію, але інші лікарі, наприклад, відмовились.

В останні роки професор більше зосереджений на питаннях оперативної гінекології, виконує весь спектр втручань від амбулаторної так званої "офісної гістероскопії" до найскладніших лапароскопічних та вагінальних операцій при ендометріозі, пролапсі, лейоміомі матки та інших гінекологічних захворюваннях.

Щоб отримати ідеальне здоров'я, потрібно бути активним пацієнтом. Одним із шляхів до цього є правильна підготовка до візиту лікаря. 

Перед тим, як запланувати консультацію, Ви повинні чітко розуміти мету візиту. Наприклад наведемо кілька варіантів:

✅ Щорічний огляд
✅ У Вас виникла нова проблема зі здоров'ям, наскільки вона є терміновою? Відразу уточнюйте під час запису на прийом
✅ Вам потрібен вузький фахівець, одразу уточніть який? Якщо не вдається, спробуйте з'ясувати під час запису на консультацію
✅ Ви хочете поговорити про планову операцію
✅ Спостереження при вагітності
✅ Розмова про майбутні пологи
✅Не можете завагітніти
✅Естетичні питання
✅Нетримання сечі, маткові кровотечі, опущення та інші проблеми жіночого здоров'я

Перед візитом підготуйте кілька моментів:

✅ Складіть список запитань, які хочете поставити. На перше місце поставте найголовніше питання - те, що турбує вас найбільше
✅ Запишіть усі Ваші симптоми, все, що Вас турбує. Уточніть у яких випадках стає гірше та краще
✅ Надайте список та дозування препаратів, які Ви приймаєте та які приймали нещодавно
✅ Візьміть всю наявну медичну документацію, підготуйте розповісти про те, які операції та серйозні захворювання у Вас були, якщо були алергічні реакції, то які і на які препарати.
✅ Потрібно згадати про методи контрацепції, вагітності які у Вас були, початок менструацій (в якому віці) і день останньої менструації
✅ Якщо Вам складно розповісти про себе або Ваше захворювання має прояви, які можна описати лише сторонньою особою, постарайтеся запросити на візит до лікаря близьку людину, яка може доповнити інформацію про Вас.

Якщо Ви погано розмовляєте мовами даної місцевості, подбайте про перекладача. Ми вільно володіємо наступними мовами: українська, ангійська, російська.

Якщо Ви чимось незадоволені або у Вас ще залишилися питання - поставте їх відразу, обговоріть незадоволеність відразу на візиті.

Якщо Ваша проблема потребує подальших візитів, телефонних консультацій, відразу обговоріть можливість таких консультацій, необхідність додаткової оплати та час, у який можна турбувати лікаря.

Після візиту постарайтеся почитати літературу про своє захворювання. Грамотний пацієнт - хороший помічник лікаря і, зрештою, собі.

Взаємини між пацієнтом та лікарем відіграють важливу роль у процесі лікування. Якщо в цих взаємовідносинах активну роль відіграє не тільки лікар, а й пацієнт, такий підхід сприятиме швидшому одужанню.

Для того щоб ідеально підготуватися до візиту лікаря, знайдіть 5 хвилин для відповіді на важливі запитання: https://forms.gle/tsU4xpXaRazhrKj99  

 

Оплатити он-лайн консультацію можна натиснувши на кнопку:

Оплатити:

Оплачуючи консультацію он-лайн, Ви погоджуєтеся з договором оферти, з яким можна ознайомитися тут. В поле коментар вкажіть, будь ласка, прізвище фахівця, онлайн-консультацію якого хочете отримати.

 

На консультації ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку. Будьте щасливі і здорові!

 

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube