Лапароскопія

Лапароскопія - це сучасний хірургічний доступ в черевну порожнину, який здійснюється через невеличкі надрізи на животі (від 3 мм до 10 мм). При виконанні лапароскопії ми можемо якісно оглянути не тільки органи малого тазу, а і всю черевну порожнину: печінку, кишківник, апендикс та інші органи. Тобто при лапароскопії набагато краще видно ніж при традиційній хірургії.

 

 

За рахунок маленьких розрізів досягається гарна косметичність та швидка відновлюваність після операції. За рахунок гарного обзору та гарного доступу до будь-яких органів черевної порожнини складаються дуже гарні можливості для виконання симультантних операцій (операцій за різними лікарськими фахами - гінекологія, урологія, хірургія).

 

Так виглядає живіт пацієнтки з введеним спеціальним інструментом, який називається "троакар". Чекрез троакар в черевну порожнину вводится оптична система з під'єднаним джерелом світла (лапароскоп) та лапароскопічні інструменти, якими безпосередньо виконується операція. В даному випадку, це так звана SILS (single port laparoscopic surgery). Крім того, через той самий троакар вводиться оксид вуглецю (СО2), який створює карбоксиперитонеум для якісної візуалізації черевної порожнини та можливості ергономічно виконувати операцію.

 

 

В нашій практиці за допомогою лапароскопії ми виконуємо від самих простих до найскладніших операцій. Лапароскопічним шляхом ми виконуємо такі операції: операції при кістах яєчника, ендометріозі, видалення матки, міомектомія (видалення окремих лейоміоматозних вузлів), операції при ускладненнях, наприклад, сечоводно-піхвова нориця, операції при хронічних тазових болях, позаматковій вагітності, істмоцеле, кольпопоез та операції при інших вроджених аномаліях, лапароскопічний серкляж та інші операції. Фактично, лапаротомні операції (через розріз на животі) залишаються резервними та дуже ексклюзивними (гігантска міома, екстрена ситуація з шоковим станом, проблеми під час кесарського розтину).

 

 

Запишіться на прийом і ми обов'язково Вам допоможемо. Лапароскопія - гарний варіант вирішення гінекологічних проблем оперативним шляхом, але не забувайте про те, що наша мета - не операція, а Ваше здоров'я. Якщо проблему можна вирішити без операції, ми зробимо це.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube

Послуги та вартість

 • Медведєв Михайло Володимирович

  Акушер-гінеколог вищої категорії, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, медичний директор

  • Закінчив Дніпропетровську державну медичну академію, магістратура за спеціальністю з відзнакою.
  • З 2006 року - кандидат медичних наук. Тема дисертації: «Прогнозування і профілактика плацентарної недостатності у вагітних з антифосфоліпідним синдромом, пов'язаним з урогенітальною інфекцією»
  • У 2013 році захистив докторську дисертацію на тему «Лейоміома матки: нові підходи до застосування органозберігаючих технологій в лікуванні».
  • У 2016 році отримав Європейський диплом "Minimally invasive surgeon"
  • У 2017 році отримав вчене звання "професор"
  • В 2021 році отримав звання "Заслужений лікар України"
  • Учасник численних конгресів і конференцій, майстер-класів в різних куточках планети. Навчався в клініках США, Західної та Східної Європи.
  • Регулярно проводить показові операції, майстер-класи, лекції та доповіді для лікарів на різні теми акушерства і гінекології.
  Детальніше