Вагінальна хірургія

Вагінальна хірургія - перший в світі метод малоінвазивної хірургії, який з'явився за сотні років до традиційної абдоманільної хірургії та лапароскопії. Певні складності у навчанні залишили цей напрямок у руках ентузіастів до яких, на щастя для наших жінок, ми відносимося :)

 

 

Вагінальний доступ є одним з оптимальних хірургічних доступів в гінекології тому що є дуже малоінвазивним. На відміну від тієї ж лапароскопії вагінальний доступ дозволяє виконувати оперативні втручання абсолютно без розрізів, що, таким чином, забезпечує ще більшу косметичність і зберігаючи всі переваги лапароскопії в тому числі і швидке відновлення після операції. Малюнок під час вагінальної гістеректомії (видалення матки через піхву):

 

 

Через піхву можна виконати велику кількість операцій. Це фактично всі операції з приводу пролапсу (опущення) статевих органів - матки та стінок піхви у жінок, операції з приводу стресового нетримання сечі а також видалення матки у тому числі і при лейоміомі матки великих розмірів. Крім того, вагінальний доступ дозволяє виконувати всі операції на шийці матки та за умовчанням вагінальний доступ - єдина можливість для всієї естетичної хірургії в ігнекології.

 

 

Ще однією перевагою вагінального доступа є можливість виконання операції без загальної анестезії з використанням місцевого знеболення та регіонарних методик (спінальна анестезія).

 

Наші хірурги володіють всіма сучасними методиками вагінальної хірургії, мають великих досвід, є експертами, що проводили показові операції в Україні та зі її межами.

 

Поки наповнюється цей розділ, можете переглянуть детальніше на власному сайті професора Медведєва М.В.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube

Послуги та вартість

 • Медведєв Михайло Володимирович

  Акушер-гінеколог вищої категорії, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, медичний директор

  • Закінчив Дніпропетровську державну медичну академію, магістратура за спеціальністю з відзнакою.
  • З 2006 року - кандидат медичних наук. Тема дисертації: «Прогнозування і профілактика плацентарної недостатності у вагітних з антифосфоліпідним синдромом, пов'язаним з урогенітальною інфекцією»
  • У 2013 році захистив докторську дисертацію на тему «Лейоміома матки: нові підходи до застосування органозберігаючих технологій в лікуванні».
  • У 2016 році отримав Європейський диплом "Minimally invasive surgeon"
  • У 2017 році отримав вчене звання "професор"
  • В 2021 році отримав звання "Заслужений лікар України"
  • Учасник численних конгресів і конференцій, майстер-класів в різних куточках планети. Навчався в клініках США, Західної та Східної Європи.
  • Регулярно проводить показові операції, майстер-класи, лекції та доповіді для лікарів на різні теми акушерства і гінекології.
  Детальніше