Консультація гінеколога

Щорічний профілактичний огляд гінеколога - це запорука здоров’я жінки. Правильна підготовка до огляду та знання того, як огляд проходить, допоможе уникнути хвилювання.

Що варто знати про огляд гінеколога

Найкращий час для проведення профілактичного огляду гінеколога - це перші два тижні після закінчення менструації

Перед запланованою консультацією у лікаря-гінеколога варто дотримуватися звичних правил гігієни. Не варто робити жодних спринцювань, тому що це може вплинути на результати мазків. Мінімум за 24 години до огляду у гінеколога не використовуйте вагінальні засоби, такі гігієнічні засоби як тампони та утримайтесь від статевих контактів.

Безпосередньо перед проведенням огляду, сходіть в туалет, щоб сечовий міхур був пустий за винятком ситуацій, коли лікар сказав інакше. Наприклад, якщо у Вас є проблема нетримання сечі краще не ходити в туалет перед прийомом. Також, якщо Ви не живете статевим життям, часто робиться УЗД через живіт, а для цього потрібен наповнений сечовий міхур.Що входить в огляд гінеколога

1. Огляд на гінекологічному кріслі.
2. Взяття цитологічного мазка (ПАП-тест) 
3. З 25 років додатково до цитологічного мазка рекомендується проводити тестування на онкогенні типи папіломавірусу (ці типи папіломавірусу є основною причиною дисплазії та раку шийки матки).
4. За потреби може бути оглянутий живіт, молочні залози

Лікар-гінеколог може призначити додаткові обстеження в залежності від результату огляду, наявних захворювань та факторів ризику. Найчастіше призначаються УЗД органів малого таза, УЗД молочних залоз, мікроскопія мазка (мазок на флору), кольпоскопія.


Поради стосовно огляду гінеколога

1. Візьміть з собою свій менструальний календар (або подивиться у застосунок в телефоні). Лікаря-гінеколога буде цікавити дата останніх місячних і середня тривалість менструального циклу.

2. Складіть список питань до лікаря заздалегідь. Через хвилювання можна забути поставити питання, що Вас цікавлять. Не соромтеся питати про все, що Вас хвилює.

3. Візьміть з собою медичну документацію (виписки, результати попередніх обстежень), яка є в наявності. Це можуть бути результати попередніх аналізів та УЗД або інформація про те, які ліки Ви зараз приймаєте. Це допоможе лікарю провести об'єктивну оцінку стану Вашого здоров'я.

Ці прості поради допоможуть Вам якісно підготуватися до огляду гінеколога, що зробить візит більш продуктивним та зменшить Ваше хвилювання.

Кваліфіковані фахівці лікарі-гінекологи Клініки доктора Медведева ставляться з розумінням до кожної пацієнтки й із задоволенням допоможуть Вам.

 

Оплатити он-лайн консультацию 700 ГРН можно натиснув на кнопку:

Оплатити

Оплачуючи консультацію он-лайн, Ви погоджуєтеся з договором оферти, з яким можна ознайомитися тут

В поле коментар вкажіть, будь ласка, прізвище фахівця, онлайн-консультацію якого хочете отримати.

Оплатити он-лайн консультацію 750 ГРН можна натиснувши на кнопку:

Оплатити

Оплачуючи консультацію он-лайн, Ви погоджуєтеся з договором оферти, з яким можна ознайомитися тут

В поле коментар вкажіть, будь ласка, прізвище фахівця, онлайн-консультацію якого хочете отримати.

 

Для того щоб ідеально підготуватися до візиту лікаря, знайдіть 5 хвилин для відповіді на важливі запитання: https://forms.gle/tsU4xpXaRazhrKj99  

 

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube