Маніпуляції мамолога

У нашій клініці працює висококваліфікований, досвідчений мамолог, який спеціалізується на проблемах молочної залози, а також гінекологи, гінекологи-ендокринологи, вони добре розбираються в питаннях ендокринних порушень жіночої репродуктивної системи, корекція яких є невід'ємним процесом в лікуванні патології молочної залози.

 

Частим фактором розвитку онкопроцесу і доброякісних захворювань є несвоєчасна або неякісна діагностика. Наша клініка активно з цим справляється завдяки використанню сучасних якісних апаратів УЗД, а також впровадження нових методів таких, як еластографія. Цей метод дозволяє підвищити якість УЗД при діагностиці патології молочної залози, а також допомагає в диференціальної діагностики доброякісних і злоякісних утворень.

 

Крім того, під контролем УЗД виконується біопсія (гістологічний метод обстеження, який використовується для підтвердження або виключення діагнозу злоякісного захворювання). Наші пацієнти отримують повне медичне супроводження за результатами даних методів дослідження. На рисунку нижче схематично зображена тонкоголкова (fine needle) біопсія грудної залози:

 

 

Основні проблеми, які найчастіше діагностуються у пацієнток можна розділити на три основні групи. До них відносяться: пухлинні порушення молочних залоз. У цю область можна віднести:

 • ракові розростання молочної залози, фіброаденому, саркому і ліпому;
 • патології, пов'язані з порушенням гормонального фону. У цю групу входять: мастопатія, гінекомастія і фіброзно-кістозна хвороба;
 • захворювання запального характеру, з яких найчастіше діагностується мастит.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube

Послуги та вартість

 • Ніколаєнко Наталія Сергіївна

  Лікар мамолог-онколог

  • У 2007 році з відзнакою закінчила ДДМА
  • 2007 - 2011рр. Працювала лікарем-дослідником на кафедрі онкології ДДМА в рамках протоколів міжнародних клінічних досліджень по апробації інноваційних лікарських засобів для лікування онкозахворювань
  • 2009 - 2011 - навчалася в клінічній ординатурі на кафедрі онкології ДДМА
  • 2009 - 2013 - лікар-онколог міського онкологічного центру. Проводила діагностику і лікування доброякісних і злоякісних пухлин різних локалізацій (молочна залоза, шкіра, легені, шлунково-кишкового тракту та ін).
  • 2013 по даний час - лікар-онколог обласного мамологічного центру обласного онкодіспанцера. Діагностика та лікування доброякісних і злоякісних захворювань молочних залоз.
  • Також на базі онкодиспансеру регулярно проводить спільно з психотерапевтом "Школу пацієнтів", де велика увага приділяється психологічному здоров'ю і вмінню працювати з собою і своєю хворобою.
  Детальніше