Хірургічне лікування стресового нетримання сечі

Нетримання сечі у жінок - дуже поширена патологія. Частота нетримання сечі у жінок досягає 20% у віці 60 років. Однією з головних причин є так зване стресове нетримання сечі, коли відбувається мимовільне підтікання сечі внаслідок будь-яких фізичних навантажень або кашлю, чхання, сміху.

Нетримання сечі у жінок лікування

Найбільш ефективним методом лікування стресового нетримання сечі у жінок є слінгові операції. Традиційно, ці операції досить дорогі і виконуються в умовах стаціонару під загальним знеболенням. Однак, в останні роки велику популярність в світі набирають так звані міні-слінги.

Це повні аналоги систем, які використовуються під загальним знеболенням, Однак, за рахунок своєї мініатюрності і унікальності конструкції, системи дозволяють провести всю процедуру під місцевим знеболенням. Таким чином, за рахунок цієї унікальної технології можна позбутися від багаторічної проблеми за 30-40 хвилин і відразу піти додому. так виглядає протез, який розміщується під уретрою і покривається слизової піхви. Після операції не видно ніяких слідів.

 

Це одна з систем, які ми застосовуємо в своїй практиці:

 

 

А ось і система без коробки в порівнянні з мишею. Зверніть увагу яка граційна стрічка (блакитного кольору).

 

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Чому це варто зробити у нас?

  • По-справжньому багатий досвід
  • Величезний вибір методів лікування стресового нетримання сечі: хірургія, філери, лазер, песарії
  • Можна поєднувати з іншими естетичними гінекологічними процедурами
  • Можна робити в комплексі з хірургічним лікуванням по звуженню піхви, корекцією розмірів статевих губ і т.д. (Будь-які варіанти)
  • Чесна ціна - немає прихованих платежів, високе співвідношення ціна / якість
  • Все можна зробити за один раз - зручно і без необхідності госпіталізації

 

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті процедури, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube