Лазерний ліфтинг піхви

Методика була розроблена в першу чергу для усунення симптомів недостачі естрогенів - жіночих гормонів до яких відноситься сухість, свербіж, дискомфорт при статевому акті (так званий генітоуринарний менопаузальний синдром або стара назва - атрофічний вагініт). Сьогодні методика розвивається і використовується при легких формах нетримання сечі при напруженні, а також при незначній релаксації піхви.

Відразу хочемо сказати, що лазер ніколи серьйозно не повпливає на опущення статевих органів якщо воно є. Ніколи не буде так, що піхва вільно пропускає 3 пальці, а після лазера буде 2 пальці. Вся реклама подібного ефекту вагінального лазеру - брехня.

Суть методики полягає в тому, що в піхву вводиться спеціальна насадка. Через цю насадку подаються лазерні імпульси, які нагрівають тканини піхви певним чином. Це призводить до стимуляції росту судин і нових волокон сполучної тканини. Кінцевим ефектом такого впливу є поліпшення зволоження, складчастості, еластичності піхви. На малюнку нижче показана насадка лазера, введена в піхву.

На малюнку нижче схематично представлений результат застосування лазерного ліфтингу піхви. Це абсолютно безболісна процедура не вимагає знеболювання і будь-якої особливої ​​підготовки

Показання для лазерного ліфтингу піхви:

✅ Занадто широка піхва, що призводить до незадоволеності в сексі (легкі, початкові прояви!)
✅ Легкі ступені стресового нетримання сечі
-✅Генітоурінарний менопаузальний синдром (ГУМС, він же атрофічний вагініт), коли на тлі дефіциту естрогенів виникає сухість піхви, втрачається її складчастість і еластичність
✅ Зниження еластичності стінок піхви
✅ Зменшення чутливості під час статевого акту

При всьому при цьому не повинно бути вираженого опущення. При вираженому опущенні потрібна операція.

Підготовка

Звичайна цитологія - стандартний гінекологічний аналіз

Після процедури

- Уникати сексуальних контактів 1 добу
- Не приймати гарячі ванни 1 добу
- Ефект можна помітити вже після другої процедури
- Звичайна кількість процедур на курс - 5 з інтервалом 7-14 днів. При необхідності, процедури можна повторювати або вибрати свій індивідуальний інтервал

Чому це варто зробити у нас?

● По-справжньому багатий досвід
● 
Можна поєднувати з іншими естетичними гінекологічними процедурами
● 
Можна робити в комплексі з хірургічним лікуванням по звуженню піхви, корекції розмірів статевих губ і т.д. (Будь-які варіанти)
● 
Чесна ціна - немає прихованих платежів, високе співвідношення ціна / якість Все можна зробити за один раз - зручно і без необхідності госпіталізації

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube