Лазерний ліфтинг піхви

Методика була розроблена в першу чергу для усунення симптомів недостачі естрогенів - жіночих гормонів до яких відноситься сухість, свербіж, дискомфорт при статевому акті (так званий генітоуринарний менопаузальний синдром або стара назва - атрофічний вагініт). Сьогодні методика розвивається і використовується при легких формах нетримання сечі при напруженні, а також при незначній релаксації піхви.

Відразу хочемо сказати, що лазер ніколи серьйозно не повпливає на опущення статевих органів якщо воно є. Ніколи не буде так, що піхва вільно пропускає 3 пальці, а після лазера буде 2 пальці. Вся реклама подібного ефекту вагінального лазеру - брехня.

Суть методики полягає в тому, що в піхву вводиться спеціальна насадка. Через цю насадку подаються лазерні імпульси, які нагрівають тканини піхви певним чином. Це призводить до стимуляції росту судин і нових волокон сполучної тканини. Кінцевим ефектом такого впливу є поліпшення зволоження, складчастості, еластичності піхви. На малюнку нижче показана насадка лазера, введена в піхву.

На малюнку нижче схематично представлений результат застосування лазерного ліфтингу піхви. Це абсолютно безболісна процедура не вимагає знеболювання і будь-якої особливої ​​підготовки

Показання для лазерного ліфтингу піхви:

✅Генітоурінарний менопаузальний синдром (ГУМС, він же атрофічний вагініт), коли на тлі дефіциту естрогенів виникає сухість піхви, втрачається її складчастість і еластичність
✅ Зниження еластичності стінок піхви
✅ Зменшення чутливості під час статевого акту
Легкі ступені стресового нетримання сечі (дуже помірна ефективність)

При всьому при цьому не повинно бути вираженого опущення. При вираженому опущенні потрібна операція.

Відразу хочемо сказати що назву процедури слід взяти в лапки, оскільки "ліфтінгу" в прямому сенсі не відбувається. Отже "лазерний ліфтінг піхви"

Підготовка

Звичайна цитологія - стандартний гінекологічний аналіз

Після процедури

- Уникати сексуальних контактів 1 добу
- Не приймати гарячі ванни 1 добу
- Ефект можна помітити вже після другої процедури
- Звичайна кількість процедур на курс - 5 з інтервалом 7-14 днів. При необхідності, процедури можна повторювати або вибрати свій індивідуальний інтервал

Чому це варто зробити у нас?

● По-справжньому багатий досвід
● 
Можна поєднувати з іншими естетичними гінекологічними процедурами
● 
Можна робити в комплексі з хірургічним лікуванням по звуженню піхви, корекції розмірів статевих губ і т.д. (Будь-які варіанти)
● 
Чесна ціна - немає прихованих платежів, високе співвідношення ціна / якість Все можна зробити за один раз - зручно і без необхідності госпіталізації

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube