Урогінекологія

Урогінекологія - це одна з перспективних областей в гінекології, що швидко розвиваються. Це суміжний напрям, що охоплює проблеми жіночої урології, яким традиційні урологи, як правило, приділяють мало уваги і часто не є компетентними в цих питаннях.

Урогінекологія виникла тому, що нижні відділи жіночої сечовидільної системи дуже тісно анатомічно пов'язані з органами репродукції. Зокрема, розташування уретри відразу над піхвою призводить до того, що будь-які патологічні процеси, що виникають в даній анатомічній області, охоплюють відразу дві системи і відображаються на їхньому функціонуванні. Наприклад, опущення статевих органів, травми в ході пологів можуть вплинути на утримання сечовипускання.

 

Нетримання сечі у жінок

Однією з основних патологій в урогінекології є нетримання сечі у жінок. Наша клініка успішно займається вивченням і лікуванням даної проблеми. Часто жінки, виявивши у себе симптом нетримання сечі, звертаються безпосередньо до уролога. Однак, при більш детальному обстеженні, нерідко виявляється опущення або випадання статевих органів. В цьому випадку необхідне втручання і корекція з боку гінеколога, саме тому, для зручності пацієнтів, ці дві спеціальності об'єднані в одну - урогінекологію. Урогінекологія компетентна як в питаннях жіночої урології, так і гінекології, у тому числі й оперативної.

Наша клініка займається діагностикою та лікуванням різних форм нетримання сечі у жінок як з єдиним симптомом, так і в поєднанні з опущенням або випаданням статевих органів.

 

Ми пропонуємо весь спектр послуг в напрямку лікування нетримання сечі  

Це оперативні та консервативні методи лікування. Неоперативні методи охоплюють використання гінекологічних філерів, урогінекологічних песаріїв, розробку вправ для м'язів тазового дна, які підходять саме Вам, враховуючи стан Вашого здоров'я та побажання, а також застосування лазерних технологій для підвищення тонусу м'язів і кровопостачання певної анатомічної ділянки репродуктивної системи. При необхідності, ми можемо надати різні види оперативних втручань в клініках м. Дніпро, що мають стаціонари (нашими фахівцями).

 

Патологія сечовидільної системи

Крім того, якщо патологія стосується тільки сечовидільної системи, в нашій клініці працює кваліфікований уролог, який займається лікуванням сечокам'яної хвороби у жінок, запальних процесів сечовидільної системи та багатьма іншими урологічними проблемами.

Звертайтеся за консультацією до нашої Клініки, будемо раді допомогти.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube

 

Послуги та вартість

 • Медведєв Михайло Володимирович

  Акушер-гінеколог вищої категорії, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, медичний директор

  • Закінчив Дніпропетровську державну медичну академію, магістратура за спеціальністю з відзнакою.
  • З 2006 року - кандидат медичних наук. Тема дисертації: «Прогнозування і профілактика плацентарної недостатності у вагітних з антифосфоліпідним синдромом, пов'язаним з урогенітальною інфекцією»
  • У 2013 році захистив докторську дисертацію на тему «Лейоміома матки: нові підходи до застосування органозберігаючих технологій в лікуванні».
  • У 2016 році отримав Європейський диплом "Minimally invasive surgeon"
  • У 2017 році отримав вчене звання "професор"
  • В 2021 році отримав звання "Заслужений лікар України"
  • Учасник численних конгресів і конференцій, майстер-класів в різних куточках планети. Навчався в клініках США, Західної та Східної Європи.
  • Регулярно проводить показові операції, майстер-класи, лекції та доповіді для лікарів на різні теми акушерства і гінекології.
  Детальніше