Коагуляція утворень шийки матки

На сьогоднішній день необхідність в деструкції утворень шийки матки безумовно зменшується.

Пов'язано це з тим що з'явилися абсолютно нові погляди на патологію шийки матки. Детальніше Михайло Володимирович писав на своєму сайті і критикував "радіохвилю": http://www.medvedev.ua/knowledge-base/articles/2017/radiowave_surgery.html Вибір того чи іншого методу коагуляції залежить від уподобань лікаря, від конкретної клінічної ситуації, а також від попередніх методів лікування патології шийки матки.

Маючи широкий вибір технологій, великий досвід, сучасні знання, ми можемо гарантувати Вам, що виберемо і застосуємо метод лікування оптимальний у Вашому випадку.

Безумовно, доцільність будь-якого втручання на шийці матки, обговорюється тільки після адекватного обстеження, яке включає кольпоскопію, цитологію (рідинну цитологію), аналіз на ВПЛ, іноді біопсію.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті процедури, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку. Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube