Штучна інсемінація підготовленої спермою донора

Штучна інсемінація підготовленої спермою донора є одним з перших етапів допоміжних репродуктивних технологій. Незважаючи на невисоку ефективність, методика широко поширена в розвинених країнах при варіантах безпліддя, коли прохідні маткові труби і присутній чоловічий фактор. Процедура проста, добре переноситься, досить доступна і набагато "більш натуральна" ніж традиційні процедури ЕКО.

Можна вибрати донора за цілою низкою характеристик - зріст, вага, статура, колір волосся, очей, шкіри і багато іншого.

Суть процедури полягає в тому, що після спеціальної обробки еякуляту (насінної рідини) вона вводиться жінці спеціальним катетером безпосередньо в порожнину матки. Ця процедура дозволяє минути цервікальний канал (шийку матки), який в 3-5% випадків може бути причиною безпліддя. Схематичне зображення процедури внутрішньоматкової інсемінації:

Найчастіше штучна інсемінація застосовується в стімульованіх циклах, проти іноді вона Доречний и в природних циклах. Ефективність штучної інсемінації підготовленої сперми партнера не дуже висока - на Рівні 6-7% на цикл. Однако, шанс Настанов вагітності все одно відчутно збільшується, тім более, если процедура віконується разом з лікуванням, спрямованостей на Поліпшення фертільності.

Підготовка до штучної інсемінації.

В першу чергу, необхідна детальна інформація про жінку. Необхідно повне обстеження на інфекції, включаючи сифіліс, гепатити В, С і ВІЛ. Потрібно чітко знати, що у жінки прохідні труби і є овуляція. Тому без консультації і обстеження у гінеколога не обійтися. Питання вибору донорської сперми, її транспортування вирішується безпосередньо в клініці. проведення процедури

Суть процедури полягає в тому, що жінка лягає на гінекологічне крісло, лікар спеціальним катетером вводить в порожнину матки підготовлену сперму (транспортування, розморожування, підготовка - все це робиться в клініці завчасно до необхідного моменту). Процедура практично безболісна і не вимагає ніякого знеболювання. Після інсемінації пацієнтку просять полежати 10-15 хвилин, після чого можна йти додому.

Чому це варто зробити у нас?

  • По-справжньому багатий досвід
  • Ми багато років займаємося вирішенням проблем безпліддя
  • Поєднуємо з іншими ефективними методами лікування
  • Є можливість одночасного лікування пари у гінеколога і уролога
  • На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті процедури, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube