Штучна інсемінація підготовленою спермою партнера

Штучна інсемінація підготовленої спермою партнера є одним з перших етапів допоміжних репродуктивних технологій. Незважаючи на невисоку ефективність, методика широко поширена в розвинених країнах при варіантах безпліддя, коли прохідні маткові труби і щодо нормальна спермограма. Процедура проста, добре переноситься, досить доступна і набагато "більш натуральна" ніж традиційні процедури ЕКЗ.

Суть процедури полягає в тому, що після спеціальної обробки еякуляту (насінної рідини) вона вводиться жінці спеціальним катетером безпосередньо в порожнину матки. Ця процедура дозволяє минути цервікальний канал (шийку матки), який в 3-5% випадків може бути причиною безпліддя. Схематичне зображення процедури внутрішньоматкової інсемінації:

Найчастіше штучна інсемінація застосовується в стимульованих циклах, однак, іноді вона доречна і в природних циклах. Ефективність штучної інсемінації підготовленої спермою партнера не дуже висока - на рівні 6-7% на цикл. Однак, шанс настання вагітності все одно відчутно збільшується, тим більше, якщо процедура виконується разом з лікуванням, спрямованим на поліпшення фертильності.

Підготовка до штучної інсемінації.

✅В першу чергу, необхідна детальна інформація про жінку.
Необхідно повне обстеження на інфекції, включаючи сифіліс, гепатити В, С і ВІЛ.
✅Потрібно чітко знати, що у жінки прохідні труби і є овуляція.
✅Тому без консультації і обстеження у репродуктолога не обійтися.
✅Від чоловіка потрібна спермограма і також детальне обстеження на інфекції.
✅Крім того, чоловікові рекомендується утримання від статевих актів протягом 2-3 днів напередодні інсемінації.

Проведення процедури

✅Партнеру необхідно з'явитися в клініку приблизно за годину до проведення процедури, де в спеціальній кімнаті він еякулюэ шляхом мастурбації в стерильну ємність.
Після цього сперма забирається на підготовку. Слід підкреслити, що останнім часом ми приділяємо особливу увагу підготовці сперми, яке полягає не тільки в "відмиванні", а в використанні спеціальних градієнтних середовищ і активаторів, які забезпечують так званий процес капацитации сперми, який в фізіологічних умовах починається в каналі шийки матки.
Жінка, звичайно ж знаходиться в періовуляторном періоді (день до овуляції або під час овуляції).
✅Після підготовки сперми жінка лягає на гінекологічне крісло, лікар спеціальним катетером вводить в порожнину матки підготовлену сперму.
✅Процедура практично безболісна і не вимагає ніякого знеболювання.
✅Після інсемінації пацієнтку просять полежати 10-15 хвилин, після чого можна йти додому.

 

Чому це варто зробити у нас?

✅По-справжньому багатий досвід
Ми багато років займаємося вирішенням проблем безпліддя
Поєднуємо з іншими ефективними методами лікування
Є можливість одночасного лікування пари у репродуктолога і уролога

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті процедури, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube