Офісна гістерорезектоскопія

Гістероскопія - це один із сучасних методів діагностики, що дозволяє оглянути порожнину матки жінки за допомогою відеокамери, освітлювача та монітора. Детальніше з офісної гистероскопией можна ознайомитися за посиланням.

 

Офісна гістерорезектоскопія - все та ж технологія, але застосовується інший унікальний інструмент - офісний гістерорезектоскоп по Губбіні, виробництва німецької компанії Тонтарра. На фото нижче професор Медведєв Михайло Володимирович з професором Губбіні - автором офісного гістерорезектоскопії.

Нижче сам інструмент - офісний гістерорезектоскоп

Можливості та переваги офісної гістерорезектоскопії (все той же, що і офісна гістероскопія): Можна побачити все, що відбувається в порожнині матки. Виявити таку патологію, як поліпи, підслизові, міоматозного вузли, зрощення і перегородки в порожнині матки, різні її аномалії розвитку. Застосування лазерів, сучасних найтонших механічних інструментів, біполярних енергій дозволяє вилікувати виявлену патологію якісно, ​​безболісно і безпечно.

  • Через 15-20 хвилин після гістероскопії пацієнтка вже працездатна і може йти додому, необхідності лягати в стаціонар на добу немає. Це дозволяє жінкам залишатися продуктивними, вписати процедуру в практично будь-який графік і не випадати з сімейного і суспільного життя.
  • Знижується рівень ризику для здоров'я пацієнтки, пов'язаний з використанням наркозу, до нуля.

Однак, застосування електричної петлі і кульки дозволяє розширити хірургічні можливості методики: видалення поліпів будь-яких розмірів, субмукозних міоматозних вузлів, синехій, унікальна методика - офісна аблация і резекція ендометрія!

Нижче показані інструменти, застосування яких розширює можливості звичайного офісного гистероскопии.

 

Спеціально, щоб впровадити офісну гістерорезектоскопії, ми купили супер-електрохірургічний блок від німецької компанії Бова. Про це ми писали в новинах (посилання). Завдяки цьому апарату ми робимо не звичайну монополярну гістерорезектоскопії, а біполярну, яка дозволяє працювати в звичайному фізіологічному розчині без пропускання струму через тіло пацієнтки при ПІДВИЩЕННЯ якості процедури і безпрецедентною її безпеки.

Як готуватися до офісної гістерорезектоскопії? Оптимальний час проведення гістерорезектоскопії - перші дні після менструації, частіше до 14 дня Вашого циклу, але доктор може призначити інший час. Обов'язково проконсультуйтеся перед виконанням процедури. Проведення офісної гістероскопії не вимагає особливої ​​підготовки. Досить мати свіжі аналізи мазка з піхви і цервікального каналу, а також цитограми давністю не більше 1 року. Оскільки це абсолютно амбулаторна процедура, вона безболісна і практично не завдає шкоди здоров'ю жінки. Як готуватися до офісної гістерорезектоскопії? Все одно, як і для офісної гістероскопії.

Рекомендації ПІСЛЯ офісної гістерорезектоскопії (якщо лікар не призначив інакше):

 

В яких випадках велика ймовірність, що буде порекомендувала гістерорезектоскопія: Поліп більше 8 мм одним з розмірів Субмукозная міома Виражений синдром Ашермана множинні поліпи Товщина М-ехо більше 15 мм перегородка матки

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Ціна вказана без вартості гістологічного дослідження зразка тканини. Чому потрібно зробити офісну гістерорезектоскопії саме у нас? Ми одні з перших в Україні і перші в Дніпропетровській області. Маємо міжнародне визнання. Маємо величезний успішний досвід виконання процедур.

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube