Офісна гістерорезектоскопія

Гістероскопія - це один із сучасних методів діагностики, що дозволяє оглянути порожнину матки жінки за допомогою відеокамери, освітлювача та монітора. Детальніше про це у відповідному розділі.

Оскільки для пацієнтки офісна гістерорезектоскопія проходить фактично так само як і звичайна офісна гістероскопія, про показання, особливості процедури, знеболення, як буде проходити процедура та що буде після процедури можна дізнатися за посиланням

 

Офісна гістерорезектоскопія - все та ж технологія, але застосовується інший унікальний інструмент - офісний гістерорезектоскоп по Губбіні, виробництва німецької компанії Тонтарра. На фото нижче професор Медведєв Михайло Володимирович з професором Джампієтро Губбіні - автором офісного гістерорезектопа та взагалі напрямку офісної гістерорезектоскопії.

Нижче сам інструмент - офісний гістерорезектоскоп діаметром всього 5 мм.

Можливості та переваги офісної гістерорезектоскопії (все ті ж, що і офісної гістероскопії):

✅ Можна побачити все, що відбувається в порожнині матки. Виявити таку патологію, як поліпи, підслизові міоматозні вузли, зрощення і перегородки в порожнині матки, різні її аномалії розвитку.
✅ Застосування лазерів, сучасних найтонших механічних інструментів, біполярних енергій дозволяє вилікувати виявлену патологію якісно, ​​безболісно і безпечно, тобто в амбулаторних умовах провести точно таку операцію як раніше робили тількі в стаціонарі.
✅ Через 15-20 хвилин після офісної гістерорезектоскопії пацієнтка вже працездатна і може йти додому, необхідності лягати в стаціонар на добу немає. Це дозволяє жінкам залишатися продуктивними, вписати процедуру в практично будь-який графік і не випадати з сімейного і суспільного життя.
✅ Знижується рівень ризику для здоров'я пацієнтки, пов'язаний з використанням наркозу, до нуля.

Основна перевага офісної гістерорезектоскопії - застосування електричної петлі і кульки, а також електродів іншої конфігурації, що дозволяє розширити хірургічні можливості методики: видалення поліпів будь-яких розмірів, субмукозних міоматозних вузлів до 15 мм (та навіть більше), синехій, перегородок матки, лікувати істмоцеле - нішу після кесаревого розтину, а також унікальна методика - офісна аблация і резекція ендометрія!

Нижче показані інструменти, застосування яких розширює можливості звичайної офісної гістероскопії.

Спеціально, щоб впровадити офісну гістерорезектоскопію, ми купили електрохірургічний блок від німецької компанії Бова, який підтримує режими біполярної резекції в фізіологічному розчині. Завдяки цьому апарату ми робимо не звичайну монополярну гістерорезектоскопію, а біполярну, яка дозволяє працювати в звичайному фізіологічному розчині без пропускання струму через тіло пацієнтки при ПІДВИЩЕННІ якості процедури і безпрецедентному рівню її безпеки.

Отже у нас не просто офісна гістерорезектоскопія, а біполярна резекція - надсучасний та найбезпечніший метод

Як готуватися до офісної гістероскопії?

✅ Оптимальний час проведення гістероскопії - перші дні після менструації, частіше до 14 дня Вашого циклу, але доктор може призначити інший час.
✅ 
Обов'язково проконсультуйтеся перед виконанням процедури.
✅ Проведення офісної гістероскопії не вимагає особливої ​​підготовки. Досить мати свіжі аналізи мазка з піхви і цервікального каналу (при наявності показань), а також цитограму шийки матки (РАР-тест) давністю не більше 3 років.
✅ Оскільки це абсолютно амбулаторна процедура, вона безболісна і практично не завдає шкоди здоров'ю жінки. 

В яких випадках велика ймовірність, що буде порекомендувала гістерорезектоскопія:

● Поліп більше 8 мм одним з розмірів
● 
Субмукозна лейоміома
● Виражений синдром Ашермана
● 
Множинні поліпи
● 
Товщина М-ехо більше 15 мм
● 
Перегородка та інші аномалії матки
● Ніша після кесарева розтину (істмоцеле)

Решта інформації знаходиться у розділі офісна гістероскопія, оскільки рекомендації повністю тотожні

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

На каналі Михайла Володимировича сотні відео гінекологічних операцій і дуже багато відео гістероскопій. Якщо Вам цікаво зануритись глибше, ласкаво просимо:  https://www.youtube.com/@drmedvedev

Ми проводимо навчання акушерів-гінекологів і офісній гістероскопії зокрема: https://gynecology.com.ua

У нас навіть є ціла спеціальна сторінка у FaceBook, присвячена офісній гістероскопії: https://www.facebook.com/OfficeHysteroscopy 

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube