Реювенація яєчників PRP

Кожна жінка, хоче прекрасно виглядати в будь-якому віці. Зараз величезну популярність набирає естетична гінекологія, яка спрямована на збереження і відновлення краси в інтимній зоні у жінок. Однак, збереження краси і жіночності врядли можливо з згаслої функцією яєчників - головної залози внутрішньої секреції, що відповідає за репродуктивну систему жінки!

Сучасні технології пішли далі і на сьогодні з'явилася можливість пройти курс PRP-терапії, спрямований на відновлення яєчникової тканини! У косметології використовується величезна кількість процедур з метою "омолодження" шкіри обличчя та інших ділянок тіла.

Але зараз мова піде не про естетичну медицину, а про ситуації, коли покращення функції яєчників - єдиний шанс збільшити ефективність програм ДРТ зі своїми яйцеклітинами у пацієнток із значно зниженим резервом та поганою відповіддю на індукцію овуляції.

В косметології широко застосовуються різні варіанти плазмоліфтінга - введення в шкіру власної плазми пацієнтки, збагаченої тромбоцитами (PRP). Тромбоцити - формені елементи крові, основне завдання яких учавствовать в формуванні згустку.

Однак, крім основної функції вони також є необхідним елементом загоєння після пошкодження тканин. Ці "частини клітин" містять величезну кількість біологічно-активних речовин, які запускають процеси регенерації. Світова наука і практика знаходить все більше підтверджень "чудових" властивостей PRP-терапії. Нижче в таблиці представлений склад PRP і біологічні властивості її компонентів:

Зараз ми також пропонуємо унікальну авторську методику введення PRP безпосередньо в тканину яєчника (робиться пункція яєчника під контролем УЗД).

Кому може бути корисна ця процедура?

● Жінкам з первинною недостатністю яєчників (синдром передчасного виснаження яєчників)
● 
Планування вагітності у жінки після 37 зі зниженим оваріальним резервом
● 
Синдром передчасного виснаження яєчників після хірургічних втручань та променевої терапії
● Часткова в
трата функції яєчників через хіміотерапію
● 
Інші причини зниження оваріального резерву
● 
Погана відповідь на індукцію овуляції

Як це відбувається?

✅Для проведення процедури Плазмоліфтінг проводиться забір невеликої кількості крові з вени пацієнта в спеціальну стерильну одноразову пробірку. Тому на процедуру краще прийти не відразу після їжі (мінімум через 3 години після останнього прийому їжі). Потім центрифуга-сепаратор розділяє кров на еритроцитарної масу і плазму, багату тромбоцитами. Отримана плазма ін'єкційно вводиться в зону лікування, тобто в яєчниках

✅В результаті відновлення яєчників PRP запускаються природні процеси регенерації. Існує два варіанти процедури: один неінвазивний, заснований на доставці PRP до яєчників спеціальним катетером через маткові труби. Другий більш ефективний, проте і більш інвазивний - введення PRP безпосередньо в тканину яєчників спеціальною голкою під контролем ультразвуку.

✅Коли проводиться процедура? Якщо у Вас немає менструального циклу - в будь-який час. Якщо менструальний цикл є - до 12 дня циклу.

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

В останні роки на користь використання даного методу з'являється все більше наукової літератури. Якщо Ви вололієте англійською мовою, можете власноруч переконатись в цьому.

Бузумовно, метод не панацея і, на жаль, є і будуть пацієнтки які будуть змушені звернутись на програму ДРТ з донацією ооцитів. Але дана методика дозволяє допомогти частині жінок стати біологічними мамами для своїх майбутніх дітей.

Літератураhttps://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8366566/ 

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті методи діагностики і лікування, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

Будьте щасливі і здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube