Урогінекологія

 Урогінекологія - не зовсім гінекологія, але і не чиста урологія. Уролог займається проблемами сечовивідної системи, а гінеколог - жіночої репродуктивної системи. Але, що робити, коли розлади сечовипускання пов'язані з анатомічними дефектами піхви? На рисунку нижче видно як сильно зв'язана уретра, сечовий міхур та передня стінка піхви. При напруженні, при порушенні фасціальних структур, які знаходяться між передньою стінкою піхви та сечовим міхуром, виникає втрата сечи (нетримання сечи при напруженні або науково стресова інконтиненція).

 

 

 

 

 

Чому з такими проблемами краще звернутися саме к фаховому гінекологу? Справа в тому, що при нетриманні сечі при напруженні та інших урологічних симптомах досить часто є пролапс (опущення або випадіння стінок піхви та матки) і бажано одночасно лікувати і його. Якщо звернутися до уролога, слід бути впевненим, що лікар фахово розбирається в гінекологічних проблемах, хірургічне лікування яких часто набагато складніше та потребує гарного досвіду у вагінальній хірургії та лапароскопії.

 

Поки наповнюється цей розділ, можете переглянуть детальніше на власному сайті професора Медведєва М.В.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube

Послуги та вартість

 • Медведєв Михайло Володимирович

  Акушер-гінеколог вищої категорії, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, медичний директор

  • Закінчив Дніпропетровську державну медичну академію, магістратура за спеціальністю з відзнакою.
  • З 2006 року - кандидат медичних наук. Тема дисертації: «Прогнозування і профілактика плацентарної недостатності у вагітних з антифосфоліпідним синдромом, пов'язаним з урогенітальною інфекцією»
  • У 2013 році захистив докторську дисертацію на тему «Лейоміома матки: нові підходи до застосування органозберігаючих технологій в лікуванні».
  • У 2016 році отримав Європейський диплом "Minimally invasive surgeon"
  • У 2017 році отримав вчене звання "професор"
  • В 2021 році отримав звання "Заслужений лікар України"
  • Учасник численних конгресів і конференцій, майстер-класів в різних куточках планети. Навчався в клініках США, Західної та Східної Європи.
  • Регулярно проводить показові операції, майстер-класи, лекції та доповіді для лікарів на різні теми акушерства і гінекології.
  Детальніше