Оперативна гінекологія однієї години

Розвиток сучасних технологій, мініатюризація хірургічних інструментів, а також насичений темп життя сформували нові тенденції в амбулаторній гінекології - так звані малоінвазивні втручання "однієї години".

 

Так, наприклад, на базі Клініки доктора Медведева працюють Центр офісної гістероскопії та Центр офісної гістерорезектоскопії. Гістероскопія – це унікальна операція по дослідженню порожнини матки та цервікального каналу. Під час цієї маленької операції лікар може вирішити 99% завдань, які ще не так давно потребували обов’язкового знаходження в стаціонарі під наркозом. 

 

Але, в межах "однієї години" можна зробити не тільки гістероскопію, а і багато інших процедур.

 

 

Суть операції однієї години

Ми використовуємо сучасні ефективні методики, які допомагають без болю і "великих" операцій позбутися небезпечних захворювань. Суть всіх мініоперацій такого роду полягає в тому, що не робиться загальна анестезія і немає потреби у тривалому знаходженні в клініці. Фактично пацієнтка відразу після операції встає і йде по своїх справах. Вкрай рідко необхідно полежати від декількох хвилин до пів години, після чого можна повертатися до повсякденного життя.

 

В нас не боляче

Ми не використовуємо наркоз, але операції однієї години та інші процедури в Клініці проходять безболісно. Ми використовуємо нестероїдні протизапальні препарати та за бажанням пацієнта проводимо аналгезію – седацію закисом азоту або метоксифлюраном. У випадках, коли це необхідно, додатково виконується місцева анестезія. Тобто, використовуємо так званий мультимодальний підхід. Це дозволяє знеболити не тільки саму операцію, а і забезепечити тривалий комфорт після неї без необхідності часто (або взагалі) використовувати знеболюючі препарати.

 

Досвідчені лікарі Клініки доктора Медведева допоможуть Вам повернутися до насиченого і здорового життя в найкоротші терміни.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube

Послуги та вартість

 • Медведєв Михайло Володимирович

  Акушер-гінеколог вищої категорії, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, медичний директор

  • Закінчив Дніпропетровську державну медичну академію, магістратура за спеціальністю з відзнакою.
  • З 2006 року - кандидат медичних наук. Тема дисертації: «Прогнозування і профілактика плацентарної недостатності у вагітних з антифосфоліпідним синдромом, пов'язаним з урогенітальною інфекцією»
  • У 2013 році захистив докторську дисертацію на тему «Лейоміома матки: нові підходи до застосування органозберігаючих технологій в лікуванні».
  • У 2016 році отримав Європейський диплом "Minimally invasive surgeon"
  • У 2017 році отримав вчене звання "професор"
  • В 2021 році отримав звання "Заслужений лікар України"
  • Учасник численних конгресів і конференцій, майстер-класів в різних куточках планети. Навчався в клініках США, Західної та Східної Європи.
  • Регулярно проводить показові операції, майстер-класи, лекції та доповіді для лікарів на різні теми акушерства і гінекології.
  Детальніше