HBA-тест (Визначення функціональної здатності сперматозоїдів)

Ще один важливий діагностичний тест, який дає можливість визначити відсоток зрілих, здатних до запліднення сперматозоїдів. Цей тест ще називається аналізом на зв'язування сперматозоїдів з гіалуроновою кислотою. Це дослідження часто призначають разом зі спермограмою, як додатковий спосіб дослідження.

Тест заснований на здатності зв'язуватися зрілих сперматозоїдів з гіалуроновою кислотою, яка є основним компонентом ооцит-кумулюсного комплексу яйцеклітини.

У нормі, відсоток пов'язаних з гіалуроновою кислотою сперматозоїдів повинен становити більше 80%. Тобто відсоток зрілих сперматозоїдів в еякуляту повинен бути не менше 80%.

Показання для проведення НВА-тесту:

  1. Первинне безпліддя
  2. Перша спроба ЕКО
  3. Ідіопатичне безпліддя
  4. Невдалі спроби ЕКО, ВМІ
  5. Ембріони низької якості в попередніх програмах
  6. Звичне невиношування вагітності
  7. Вік чоловіка більше 40 років в безплідному шлюбі
  8. Варикоцеле
  9. Після розморожування сперми перед проведення ВМІ та ЕКО
  10. При виборі донора сперми.

У нас в Клініці є один з кращих мікроскопів для цих завдань - Leica ICC50E, а дослідження виконує досвідчений фахівець-ембріолог.

Важливо розуміти, що процедура не призначається самостійно. Її доцільність, необхідну кількість процедур і, відповідно, остаточна вартість, визначаються на очній консультації лікаря. На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті втручання, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку. Будьте щасливі та здорові!

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube