"Інтим-омолодження"

Тема інтимного омолодження стає все більш актуальною і є сучасним прогресивним напрямком в естетичній медицині. Ін'єкції препаратів на основі гіалуронової кислоти.

Гіалуронова кислота міститься в організмі людини і забезпечує вологість шкіри, при її нестачі шкірний покрив втрачає пружність і еластичність. З віком вироблення гіалуронової кислоти знижується, що призводить до зовнішніми ознаками старіння.

Процеси старіння характерні для всього тіла, в тому числі для інтимної зони.

Місце дії і вводяться обсяги залежать від цілей які переслідує лікар і клієнт. Це може бути зволоження, корекція розмірів великих статевих губ, підвищення чутливості певних зон.

Протипоказанням для застосування препаратів гіалуронової кислоти є: вагітність, грудне вигодовування, запальні процеси органів малого тазу, інфекційні захворювання і наявність злоякісних пухлин.

Завдяки контурній пластиці є можливим зменшення входу в піхву, збільшення обсягу великих статевих губ, підвищення чутливості певних зон. Частота проведення процедур залежить від сексуальної активності: чим активність вище, тим швидше розщеплюється філлер.

Ефект після одноразової процедури зберігається протягом 6-12 місяців.

 Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Чому це варто зробити у нас?

  • По-справжньому багатий досвід виконання різних естетичних процедур в гінекології
  • Тривалий досвід роботи в клініці пластичної хірургії
  • За рахунок того, що ми володіємо всіма сучасними видами лікування при подібного роду проблеми, підберемо краще для Вашої ситуації пропозиція
  • Чесна ціна - немає прихованих платежів, високе співвідношення ціна / якість

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті процедури, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube