"Інтим-омолодження"

Процеси старіння характерні для всього тіла, в тому числі для інтимної зони.. Тема "інтимного омолодження" стає все більш актуальною і є сучасним прогресивним напрямком в естетичній медицині. 

Відразу хочемо сказати, що в медицині поки що не винайшли справжнього "омолодження", тому взяли фразу "інтим-омолодження" в лапки. Мова йде не про справжнє омолодження, а скоріше про покращення зовнішнього вигляду і зменшення ознак старіння, таких як зморшки та зниження тургору тканин.

В основі даного комплекса процедур - ін'єкції препаратів на основі гіалуронової кислоти.

Гіалуронова кислота міститься в організмі людини і забезпечує вологість шкіри, при її нестачі шкірний покрив втрачає пружність і еластичність. З віком вироблення гіалуронової кислоти знижується, що призводить до зовнішніх ознак старіння.

Місце і обсяги введення філерів залежать від цілей які переслідує лікар і клієнтка. Це може бути зволоження, корекція розмірів великих статевих губ, підвищення чутливості певних зон.

Другою важливою технологією в комплексі процедур по "інтимному омолодженню" є використяння мезо-ниток. Інша назва "тред-ліфтінг". Це використовується головним чином на великих статевих губах, лобку та промежині. Нитки формують міцний каркас, сприяють формуванню сполучної тканини, її нових волокон, що покращує зовнішній вигляд шкіри, зменшує кількість зморшок та збільшує тургор тканин.

Протипоказанням для застосування препаратів гіалуронової кислоти та тред-ліфтінгу інтимної зони є:

- вагітність
- грудне вигодовування
- запальні процеси органів малого тазу
- інфекційні захворювання
- наявність злоякісних пухлин.

Завдяки контурній пластиці є можливим:

- зменшення входу в піхву
- збільшення обсягу великих статевих губ
- підвищення чутливості певних зон
- покращення зовнішнього вигляду інтимної зони та шкіри навколо неї.

Частота проведення процедур залежить від сексуальної активності: чим активність вище, тим швидше розщеплюється філлер.

Ефект після одноразової процедури зберігається протягом 6-12 місяців.

Знеболення

Процедура проводиться під місцевим знеболенням. Якщо Ви дуже хвилюєтеся, завжди є можливість додатково використати інгаляційне знеболення. Комбінація потужного перорального анальгетику разом з інгаляційною седацією та місцевим знеболенням сучасним препаратом (так званий мультимодальний підхід) дозволить з комфортом перенести процедуру.

Чому це варто зробити у нас?

● По-справжньому багатий досвід виконання різних естетичних процедур в гінекології
● Тривалий досвід роботи в клініці пластичної хірургії
● 
За рахунок того, що ми володіємо всіма сучасними видами лікування при подібного роду проблемі, підберемо кращу для Вашої ситуації пропозицію
● 
Чесна ціна - немає прихованих платежів, високе співвідношення ціна / якість

На очному прийомі ми допоможемо Вам вибрати ті процедури, які дійсно необхідні, максимально безпечні та ефективні у Вашому випадку.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube