Лапаротомна хірургія

 У сучасній гінекології лапароскопічний та вагінальний доступи значною мірою потіснили традиційний лапаротомний при виконанні гістеректомії та інших гінекологічних операцій. На сьогоднішній день вважається нормальним, якщо більшість гінекологічних операцій виконується малоінвазивним доступом.

 

В нашій практиці, більше 99% операцій в гінекології робиться без традиційного розрізу на животі

Тим не менш, абдомінальний (лапаротомний) доступ має одну істотну перевагу – через розріз на животі можна досить швидко видалити пухлину будь-яких розмірів за наявності стандартного набору інструментів без дорогого обладнання. Як і раніше, цей доступ актуальний при дуже великій міомі, в ургентних ситуаціях, в акушерстві і в тих поодиноких випадках, коли під час лапароскопії підвело обладнання. В ідеалі (але далеко не на практиці) кожен лапароскопічний хірург повинен також вміти виконувати традиційну гістеректомію на випадок виникнення ускладнень та відмови обладннання.

 

 

Наші лікарі досконало володіють лапаротомним доступом. Ви можете бути впевнені, що Вашому життю ніщол не буде загрожувати навіть у разі відмови лапароскопічного обладнання, повного знеструмлення і знищення генератора клініки. Це абсолютно гіпотетична ситуація, але і до цього ми готові.

 

Поки наповнюється цей розділ, можете переглянуть детальніше на власному сайті професора Медведєва М.В.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube

Послуги та вартість

 • Медведєв Михайло Володимирович

  Акушер-гінеколог вищої категорії, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, медичний директор

  • Закінчив Дніпропетровську державну медичну академію, магістратура за спеціальністю з відзнакою.
  • З 2006 року - кандидат медичних наук. Тема дисертації: «Прогнозування і профілактика плацентарної недостатності у вагітних з антифосфоліпідним синдромом, пов'язаним з урогенітальною інфекцією»
  • У 2013 році захистив докторську дисертацію на тему «Лейоміома матки: нові підходи до застосування органозберігаючих технологій в лікуванні».
  • У 2016 році отримав Європейський диплом "Minimally invasive surgeon"
  • У 2017 році отримав вчене звання "професор"
  • В 2021 році отримав звання "Заслужений лікар України"
  • Учасник численних конгресів і конференцій, майстер-класів в різних куточках планети. Навчався в клініках США, Західної та Східної Європи.
  • Регулярно проводить показові операції, майстер-класи, лекції та доповіді для лікарів на різні теми акушерства і гінекології.
  Детальніше