Операції при нішах після кесарева розтину (істмоцеле)

Істмоцеле або ніша після кесаревого розтину - дуже поширена проблема. Актуальність її зростає разом із збільшенням частоти виконання операції кесаревого розтину. Рубець на матці після кесаревого розтину є у кожної жінки, а приблизно у 70% жінок на УЗД ми бачимо рубець у вигляді ніші. Захворюванням ми вважаємо нішу тільки в тих випадках коли вона викликає цілком конкретні скарги. До них відносяться:

✅болі під час менструації, під час статевого акту
✅вторинне безпліддя
✅тривалі мажучі каломазання, як після менструації, так і в середині менструального циклу 

 

 

 

Хірургія є досить ефективним методом лікування симптомного істмоцеле. На сьогодні використовуються три доступи: лапароскопічний, вагінальний  та гістероскопічний. Кожен з цих доступів має свої плюси та мінуси. Після розмови з Вами, огляду та проведення ультразвукового дослідження наші фахівці підкажуть Вам який метод операції кращий саме у Вашому випадку з урахуванням Ваших побажань. Крім того,  ми можемо підібрати і не хірургічні методи лікування якщо вони ще не були випробувані до того як ви звернулися до нас.

 

 

Впевнені, що ми зможемо допомогти Вам враховуючи те, що ми займаємося цією проблемою дуже давно і маємо гарний досвід та актуальні знання.

 

Цей розділ поки що наповнюється, з детальним спектром оперативних втручань в гінекології Ви можете ознайомитись на персональному сайті професора Медведєва М.В. за цим посиланням.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube

Послуги та вартість

  • Медведєв Михайло Володимирович

    Акушер-гінеколог вищої категорії, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, медичний директор

    • Закінчив Дніпропетровську державну медичну академію, магістратура за спеціальністю з відзнакою.
    • З 2006 року - кандидат медичних наук. Тема дисертації: «Прогнозування і профілактика плацентарної недостатності у вагітних з антифосфоліпідним синдромом, пов'язаним з урогенітальною інфекцією»
    • У 2013 році захистив докторську дисертацію на тему «Лейоміома матки: нові підходи до застосування органозберігаючих технологій в лікуванні».
    • У 2016 році отримав Європейський диплом "Minimally invasive surgeon"
    • У 2017 році отримав вчене звання "професор"
    • В 2021 році отримав звання "Заслужений лікар України"
    • Учасник численних конгресів і конференцій, майстер-класів в різних куточках планети. Навчався в клініках США, Західної та Східної Європи.
    • Регулярно проводить показові операції, майстер-класи, лекції та доповіді для лікарів на різні теми акушерства і гінекології.
    Детальніше