Операції на маткових трубах (лапароскопія)

Маткові труби є дуже важливим органом репродуктивної системи жінки. Саме в матковій трубі відбувається таїнство зачаття. На жаль існує чимало захворювань, пов'язаних з матковими трубами. Так, наприклад, маткова труба є основним місцем де прикріплюється позаматкова (трубна, ектопічна) вагітність. На рисунку нижче продемонстровані місця, де може бути позаматкова вагітність. Як видно на рисунку, приблизно 95% - це як раз маткова труба.

 

 

Гідросальпінкс - буквально рідина в матковій трубі результат перенесеного запального процесу, коли фімбріальний відділ маткової труби закривається щільними фіброзними злуками. Це призводить до хронічних запальних процесів, тазових болей та жіночої неплідності. Досить часто при гідросальпінксі доводиться видаляти маткові труби, як і при позаматковій (трубній) вагітності. Однак, існують і органозберігаючі операції які можна робити при певних обставинах. У нашому арсеналі є все необхідне, щоб виконати будь-яку операцію на маткових трубах лапароскопічним доступом. На рисунку нижче зліва направо: гідросальпінкс при УЗД, при метросальпінгографії (рентген з контрастом) та під час лапароскопії.

 

 

 

Поки наповнюється цей розділ, можете переглянуть детальніше на власному сайті професора Медведєва М.В.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube

Послуги та вартість

 • Медведєв Михайло Володимирович

  Акушер-гінеколог вищої категорії, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, медичний директор

  • Закінчив Дніпропетровську державну медичну академію, магістратура за спеціальністю з відзнакою.
  • З 2006 року - кандидат медичних наук. Тема дисертації: «Прогнозування і профілактика плацентарної недостатності у вагітних з антифосфоліпідним синдромом, пов'язаним з урогенітальною інфекцією»
  • У 2013 році захистив докторську дисертацію на тему «Лейоміома матки: нові підходи до застосування органозберігаючих технологій в лікуванні».
  • У 2016 році отримав Європейський диплом "Minimally invasive surgeon"
  • У 2017 році отримав вчене звання "професор"
  • В 2021 році отримав звання "Заслужений лікар України"
  • Учасник численних конгресів і конференцій, майстер-класів в різних куточках планети. Навчався в клініках США, Західної та Східної Європи.
  • Регулярно проводить показові операції, майстер-класи, лекції та доповіді для лікарів на різні теми акушерства і гінекології.
  Детальніше