Операції при ендометріозі

Ендометріоз це одне з найзагадковіших і найскладніших захворювань у гінекології. Ендометріоз лікується далеко не тільки за допомогою хірургії. Наші фахівці розбираються у всіх методах лікування ендометріозу: ЕКЗ, гормональне лікування, склеротерапія кіст яєчників, хірургія. Однак, у деяких ситуаціях хірургія стає кращим вибором. Які ситуації це можуть бути:

 

- неефективність гормонального лікування

- виражений больовий синдром та особливо супутні симптомі (болі під час дефекації)

- порушення функції суміжних органів (перекритий сечовід, проблеми із сечовим міхуром)

- неплідність у пацієток молодого віку з гарним резервом

- невдалі спроби ЕКЗ

- кіста яєчника (при певних обставинах)

 

 

Багато хто відносить до хірургії ендометріозу легкі операції з приводу припікання вогнищ і вилущування ендометріоїдних кіст яєчників. Але, на жаль, ендометріоз це не тільки кісти яєчників, а серйозне захворювання, яке часто супроводжується формуванням вогнищ так званого глибокого інфільтративного ендометріозу, який відповідає за сильні болі, які дуже сильно турбують і фактично "вкрадають" життя жінок. Не знайшовши вогнища глибокого інфільтративного ендометріозу і, відповідно, їх не видаливши під час операції ми не позбавляємо операцією жінку від болю. Знаходити на огляді за допомогою УЗД і тим більше оперувати дані осередки є завданням куди більш складним ніж те, чим найчастіше займаються в гінекологічних відділеннях та приватних клініках нашої країни.

 

На щастя у нас створено центр прогресивного лікування ендометріозу. В нашому арсеналі є весь спектр операцій з приводу глибокого інфільтративного ендометріозу включаючи ситуації коли вогнища глибокого інфільтративного ендометріозу проростають в кишечник та органи сечовидільної системи.

 

На рисунку показіні вогнища ендометріоза позаду матки, із залученням сечового міхура, крижово-маткових зв'язок, стінки прямої кишки. Отже, ендометріоз це захворювання яке не знає, що воно належить до гінекології. Ендометріоз уражує ті органи, які йому "сподобаються", а нам гінекологам приходиться вміти робити урологічні та хірургічні операції окрім гінекологічних. Тільки так можна подолати це загадкове та складне захворювання.

 

 

Поки наповнюється цей розділ, можете переглянуть детальніше на власному сайті професора Медведєва М.В.

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube

Послуги та вартість

 • Медведєв Михайло Володимирович

  Акушер-гінеколог вищої категорії, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, медичний директор

  • Закінчив Дніпропетровську державну медичну академію, магістратура за спеціальністю з відзнакою.
  • З 2006 року - кандидат медичних наук. Тема дисертації: «Прогнозування і профілактика плацентарної недостатності у вагітних з антифосфоліпідним синдромом, пов'язаним з урогенітальною інфекцією»
  • У 2013 році захистив докторську дисертацію на тему «Лейоміома матки: нові підходи до застосування органозберігаючих технологій в лікуванні».
  • У 2016 році отримав Європейський диплом "Minimally invasive surgeon"
  • У 2017 році отримав вчене звання "професор"
  • В 2021 році отримав звання "Заслужений лікар України"
  • Учасник численних конгресів і конференцій, майстер-класів в різних куточках планети. Навчався в клініках США, Західної та Східної Європи.
  • Регулярно проводить показові операції, майстер-класи, лекції та доповіді для лікарів на різні теми акушерства і гінекології.
  Детальніше