Овсюк Лариса Іванівна

Акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог

Освіта

 • Закінчила Дніпропетровський медичний інститут з відзнакою за спеціальністю лікувальна справа в 1980 р
 • Клінічна ординатура з акушерства і гінекології на кафедрі акушерства та гінекології ДМИ на базі обласної клінічної лікарні ім. Мечникова.
 • З 1988 р спеціалізація по ендокринної гінекології на базі Дніпропетровської обласної басейнової лікарні: амбулаторна служба, терапевтичне і хірургічне ендокринні відділення
 • З 1996 по 2016 рр - робота в консультативному відділенні Дніпропетровського обласного діагностичного центру, основним напрямком якої була діагностична та лікувальна допомога пацієнткам міст і районів області в питаннях ендокринної гінекології та мамології.
 • З 2017 р досвід роботи в приватному медичному центрі - консультант по ендокринної гінекології та мамології.
 • Основні професійні принципи: - Грамотно, використовуючи матеріали ДОКАЗОВОЇ МЕДИЦИНИ, діагностувати причину захворювання і максимально повноцінно усувати її наслідки. - Довірчий контакт з пацієнткою і обов'язкове її участь в реалізації профілактичних і лікувальних заходів, тобто ПАЦІЄНТ-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД. - Складання ІНДИВІДУАЛЬНИХ ПРОГРАМ діагностики та лікування захворювань, тому що жодна жінка не є точною копією іншого. - Виявлення слабких ланок функціонування організму пацієнтки і попередження можливих ризиків, тобто ПРОФІЛАКТИЧНИЙ НАПРЯМОК в роботі.

Основні напрямки

 • Регулярно підвищую свій професійний рівень на українських і міжнародних європейських симпозіумах, конференціях, семінарах, школах (Німеччина, Польща, Чехія, Фінляндія, Португалія, Іспанія)
 • Важливе значення в моєму професійному зростанні мали стажування "на робочому місці", які забезпечували тісне знайомство з практикуючими колегами з інших регіонів, освоєння нових практичних навичок. - Курси інформації і стажування з організації мамологічного центру (Київ, Український науково-дослідний інститут онкології та радіології, 1996 р) - Ендокринологія в акушерстві та гінекології (Харків, інститут удосконалення лікарів, 1998) - Ендоскопічні методи діагностики та лікування в гінекології (Дніпропетровськ, обласна клінічна лікарня ім. Мечникова, 2004 р) - Ендокринна гінекологія (Санкт-Петербург, НДІ акушерства і гінекології ім. Отта, 2013 р)

Статті

13-й конгрес Європейського товариства контрацепції і репродуктивного здоров'я, Лісабон, 2014

Гармонія гормонів - основа здоров'я жінки, Київ 2017

Актуальні питання репродуктивної медицини України, Дніпро 2017

Сучасний підхід до менеджменту аномальних матково кровотеч, Київ, 2015

Актуальні питання репродуктивної медицини, Дніпро, 2016

Перинатальні, акушерські та гінекологічні аспекти репродуктивної ендокринології, Дніпро, 2015

Актуальні питання сучасної гінекології, Дніпро, 2014

Симфонія гормонів в організмі жінки в аспекті міждисциплінарної взаємодії, Дніпро, 2015

Гиперпролактинемия як міждисциплінарна проблема від причин до наслідків, Київ, 2015

Актуальні питання репродуктивної медицини, Дніпро, 2018

Захворювання молочних залоз 2017

Менеджмент аномальних маткових кровотеч, Дніпро, 2015

Актуальні питання репродуктивної медицини, Дніпро, 2015

Ендометріоз - хвороба цивілізації, Дніпро, 2014

Здоров'я жінки в 21 столітті, Київ, 2016

Засідання академії репродуктивної медицини, 2015

Школа замісної гормональної терапії, Дніпро, 2014

Національна стратегія профілактики раку репродуктивних органів: проблеми і перспективи, Дніпро, 2014

100 питань про жіноче здоров'я, Трускавець 2018

Пленум асоціації акушерів-гінекологів України, 2018

Запалення та репродуктивне здоров'я жінки, 2018

Послуги та вартість

Відповіді на запитання

Задати питання лікарю
 • Вікторія 2022-07-30 20:22:00
  Доброго дня! Меня 31, підкажіть будь ласка, є полікістоз яєчників, кожний місяць ростуть кісти на яєчниках, народила дитину, була надія припинеться, але ні. Нажаль на протизаплідні лікі є сильна непереносимість (8шт перепробувала різні, в тому числі пластир ), сильна реакція желудку йде, головний біль і тиск скаче. Як результат після всіх спроб знайти свій протизаплідний препарат - тепер ще і гастрит хронічний. Є якийсь варіант як припинити ці кисти, окрім як вирізати яєчники? Дякую.
  • Михайло Медведєв
   Добрий день. Це точно не полікістоз (синдром полікістозних яєчників). При ньому не створюються "кісти". Є варіанти і без видалення яєчників, але потрібна очна консультація з оцінкою Ваших аналізів і даних УЗД.
 • Ирина 2022-07-25 13:53:00
  Спасибо большое, доктор!!! Процедура по удалению спирали оказалась не такой страшной , благодаря Вам!!!
  • Михайло Медведєв
   Дякую!
 • Ирина 2022-07-23 21:43:00
  Добрый вечер! Спираль мирена не правильно расположена с матке, Хочу удалить ее у Вас. Что для этого нужно. Узи есть. Мазки свежие. Спасибо
  • Михайло Медведєв
   Добрий день. Можна. Цитологія протягом року. Якщо немає "вусів" краще видалити за допомогою гістероскопії (без наркозу), тоді зробимо експрес-тест на ВІЛ, гепатити , сифіліс в клініці
 • Юлія 2022-07-22 13:48:00
  Доброго дня. Маю опущення стінок піхви після пологів. Підкажіть будь ласка скільки плюс-мінус діб знаходяться пацієнти на госпіталізації після такого роду операцій? Бо ж маленька дитина, хотілось би розуміти чи зможу її залишити на такий час чи краще відкласти на пізніше.
  • Михайло Медведєв
   Добрий день!
   Якщо зробити тільки задню стінку (інколи цього достатньо) або нитьовий лифтінг. Це взагалі 1 година і додому.

   Інколи треба робити більш "розширену операцію" з передньою стінкою та додатковою корекцією, наприклад, апікального пролапса. Це робиться вже в стаціонарі. Перебування 1 доба.

Поставити запитання лікарю