Загальна гінекологія

Гінекологічний напрямок є основним в Клініці. Звичайно, це пов'язано з тим, що це спеціальність головного лікаря і засновника професора Медведєва Михайла Володимировича. Акушери-гінекологи Клініки доктора Медведева є фахівцями екстра-класу в багатьох аспектах спеціальності.

 

Наші кваліфіковані фахівці допоможуть Вам позбутися від більшості гінекологічних захворювань.

 

У Клініці доктора Медведева працюють виключно лікарі з багаторічним досвідом роботи, лідери думок у питаннях жіночого здоров'я, експерти акушери-гінекологи. Всі наші лікарі притримуються нашої мети та розділяють наші цінності, що вкрай важливо для наших клієнтів, які обирають нас за чесність, досвід та сучасні знання.

 

Більшість проблем жіночого здоров'я починається з візиту до гінеколога загального профіля. Про часті причини звернення до гінеколога в коротенькому відео:

 

 

Більшість проблем жіночого здоров'я починається з візиту до гінеколога загального профілю. Наші фахівці мають у своєму розпорядженні все необхідне сучасне діагностичне обладнання.

 

Профілактичний візит

Щорічний профілактичний огляд у лікаря-гінеколога необхідно проходити раз на рік за відсутності скарг. При наявності відомих порушень, непотрібно зволікати, звертайтеся до лікаря-гінеколога негайно. Безліч гінекологічних хвороб можуть мати безсимптомний перебіг. Наші кваліфіковані лікарі-гінекологи доможуть провести якісну діагностику та в разі виявлення певних відхилень, провести необхідне лікування. 

 

Під час консультації лікар збере необхідний анамнез хвороби, а потім проведе огляд на гінекологічному кріслі. Можуть бути взяті мазки на обстеження. Мазок на цитологію показує ракові зміни у клітинах на найбільш ранніх етапах. Мазок на флору показує стан урогенітальної мікрофлори й вчасно виявляє запальні, а також деякі інфекційні захворювання. Може бути проведена кольпоскопія для діагностики стану шийки матки. При необхідності можуть бути запропоновані інші тести та обстеження.

 

Ви зможете пройти УЗД органів малого таза на сучасному обладнанні експертного класу. УЗД органів малого таза дозволяє діагностувати найдрібніші патологічні зміни та новоутворення.

 

 

 

 

 

 

 

Преконцепційний візит

Преконцепційний візит (візит стосовно планування вагітності) дозволяє оцінити стан здоров'я майбутніх батьків та підвищує ймовірність настання вагітності та народження здорової дитини.

Лікар може надати рекомендації стосовно корекції способу життя, у тому числі:

✅Відмова від шкідливих звичок (куріння, алкоголь)
✅Збалансоване здорове харчування
✅Достатня фізична активність
✅Корекція ваги.

 

Підбір методів контрацепції

На сьогодні у світі існує безліч різних видів контрацепції. Це презервативи (в тому числі й жіночі), комбіновані оральні контрацептиви (КОК), внутрішньоматкові спіралі (ВМС), різні типи сперміцидів та інші.

На сьогодні жінки найчастіше надають перевагу гормональній контрацепції. За визначенням експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), надійність такого методу складає до 99%. Сучасні методи гормональної контрацепції є одночасно ефективними та дозволяють швидко завагітніти у разі скасування.

Кваліфікований лікар-гінеколог нашої Клініки допоможе підібрати безпечний метод контрацепції який підійде саме Вам і не зашкодить Вашому здоров'ю.

 

Лікування розповсюджених проблем

Кандидоз (молочниця в народі) – це захворювання, яке має запальний характер. Збудниками інфекції виступають грибкові агенти — дріжджові гриби роду Candida, зазвичай Candida albicans. Вульвовагінальний кандидоз не належить до захворювань, що передаються статевим шляхом.

Лікування здійснюється зазвичай антигрибковими препаратами (у вигляді кремів, гелів, супозиторіїв або таблеток). Є більш небезпечні захворювання, яким притаманні схожі на кандидоз симптоми.

Наші лікарі-гінекологи проведуть правильну діагностику і необхідне лікування.

 

Аномальна маткова кровотеча (АМК)

Аномальна маткова кровотеча (АМК) – це узагальнене поняття, під яким розуміють будь-яке відхилення менструального циклу від норми.  Це зміна регулярності та частоти менструацій, тривалості кровотечі або кількості крові, що втрачається.

При будь-якій матковій кровотечі першорядну роль грає точна діагностика причини.

 

Групи причин АМК:

✅Структурні (поліпоз, аденоміоз, лейоміома матки, гіперпластичні процеси в матці, злоякісні новоутворення).
✅Неструктурні (коагулопатії, порушення овуляції, ураження ендометрію, ятрогенні причини і некласифіковані тригери).

 

У нашій Клініці Ви можете розраховувати на кваліфіковану допомогу, якісну діагностику та ефективне лікування.

 

Синдром полікістозних яєчників

Синдром полікістозних яєчників (СПКЯ) – це патологія яєчників, пов’язана з гормональними порушеннями у вигляді гіперандрогенії (підвищення рівня чоловічих гормонів). СПКЯ також часто характеризується збільшенням яєчників шляхом утворення в них дрібних кіст, а також відсутністю овуляції. Дані порушення впливають, в першу чергу, на репродуктивну функцію, на зовнішній вигляд жінки та на стан серцево-судинної системи.

У кожному конкретному випадку лікування підбирається індивідуально. Правильно підібране лікування забезпечить жінці регулярний менструальний цикл, профілактику гіперпластичних процесів та раку ендометрію, зменшить ступінь гірсутизму, покращить стан шкіри і волосся та сприятиме збереженню репродуктивної функції.

Кваліфіковані фахівці Клініки доктора Медведева допоможуть Вам позбутися більшості гінекологічних захворювань.

 

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube

Послуги та вартість

 • Медведєв Михайло Володимирович

  Акушер-гінеколог вищої категорії, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, медичний директор

  • Закінчив Дніпропетровську державну медичну академію, магістратура за спеціальністю з відзнакою.
  • З 2006 року - кандидат медичних наук. Тема дисертації: «Прогнозування і профілактика плацентарної недостатності у вагітних з антифосфоліпідним синдромом, пов'язаним з урогенітальною інфекцією»
  • У 2013 році захистив докторську дисертацію на тему «Лейоміома матки: нові підходи до застосування органозберігаючих технологій в лікуванні».
  • У 2016 році отримав Європейський диплом "Minimally invasive surgeon"
  • У 2017 році отримав вчене звання "професор"
  • В 2021 році отримав звання "Заслужений лікар України"
  • Учасник численних конгресів і конференцій, майстер-класів в різних куточках планети. Навчався в клініках США, Західної та Східної Європи.
  • Регулярно проводить показові операції, майстер-класи, лекції та доповіді для лікарів на різні теми акушерства і гінекології.
  Детальніше
 • Овсюк Лариса Іванівна

  Акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог

  • Закінчила Дніпропетровський медичний інститут з відзнакою за спеціальністю лікувальна справа в 1980 р
  • Клінічна ординатура з акушерства і гінекології на кафедрі акушерства та гінекології ДМИ на базі обласної клінічної лікарні ім. Мечникова.
  • З 1988 р спеціалізація по ендокринної гінекології на базі Дніпропетровської обласної басейнової лікарні: амбулаторна служба, терапевтичне і хірургічне ендокринні відділення
  • З 1996 по 2016 рр - робота в консультативному відділенні Дніпропетровського обласного діагностичного центру, основним напрямком якої була діагностична та лікувальна допомога пацієнткам міст і районів області в питаннях ендокринної гінекології та мамології.
  • З 2017 р досвід роботи в приватному медичному центрі - консультант по ендокринної гінекології та мамології.
  • Основні професійні принципи: - Грамотно, використовуючи матеріали ДОКАЗОВОЇ МЕДИЦИНИ, діагностувати причину захворювання і максимально повноцінно усувати її наслідки. - Довірчий контакт з пацієнткою і обов'язкове її участь в реалізації профілактичних і лікувальних заходів, тобто ПАЦІЄНТ-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД. - Складання ІНДИВІДУАЛЬНИХ ПРОГРАМ діагностики та лікування захворювань, тому що жодна жінка не є точною копією іншого. - Виявлення слабких ланок функціонування організму пацієнтки і попередження можливих ризиків, тобто ПРОФІЛАКТИЧНИЙ НАПРЯМОК в роботі.
  Детальніше
 • Авксентьєва Юлія Володимирівна

  Акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД

  • У 1997 році закінчила лікувальний факультет Дніпропетровської медичної академії
  • 1997-1999 р. інтернатура на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти Дніпропетровської медичної академії.
  • 1999 р. – курси стажування та інформації з гінекологічної ендокринології, Дніпропетровський обласний діагностичний центр.
  • 2006 р. – тематичне удосконалення на циклі «Діагностика та лікування злоякісних пухлин і передпухлинних захворювань жіночої статевої сфери з основами кольпоскопії» на базі Запорізької МАПО.
  • 2010 р. – тематичне удосконалення на циклі «Допоміжні репродуктивні технології в лікуванні безпліддя» на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика, м. Київ.
  • 2020 р. – спеціалізація за фахом “Ультразвукова діагностика”, Запорізька МАПО
  • Учасник численних семінарів, конференцій, тренінгів з питань акушерства, гінекології, гінекологічної ендокринології.
  Детальніше
 • Фомченко Ірина Вікторівна

  Акушер-гінеколог, лікар УЗД, дитячий гінеколог

  • Закінчила Дніпропетровську державну медичну академію за спеціальністю лікувальна справа в 2007 р
  • 2007-2010 інтернатура за фахом акушерство і гінекологія на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології Дніпропетровської державної медичної академії
  • 2010 р.- спеціалізація з ультразвукової діагностики, Запорізька медична академія післядипломної освіти
  • 2010 року - елективний курс «патологія шийки матки»
  • 2014 г. - тематичне удосконалення «Основи гістеро- і лапароскопії в гінекології», Національна медична академія післядипломної освіти ім.П.Л.Шупіка.
  • 2017 р. - спеціалізація з дитячої гінекології, Харківська медична академія післядипломної освіти.
  • Учасник численних конференцій по акушерству та гінекології
  Детальніше
 • Баранець Євгенія Владиславівна

  Акушер-гінеколог вищої категорії, лікар ультразвукової діагностики

  • Закінчила Дніпропетровську державну медичну академію за спеціальністю лікувальна справа в 2007 р
  • З 2007 по 2010 р проходила інтернатуру за фахом акушерство і гінекологія на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології ФПО ДДМА.
  • Вторинна спеціалізація з медичної генетики в 2014 р на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.
  • Учасник численних семінарів та конференцій з питань акушерства та гінекології. Навчання на міні-семінарах професора М. В. Медведєва.
  Детальніше
 • Галич Світлана Олександрівна

  Акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД

  • Закінчила Дніпропетровський медичний інститут в 1993 р за фахом лікувальна справа
  • 1993-1996г. Інтернатура за фахом акушерство і гінекологія на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології ФПО Дніпропетровської державної медичної академії
  • З 1997 р робота в акушерсько-гінекологічній службі СБЛ №1 з надання амбулаторної стаціонарної допомоги і допомоги породіллі
  • 2003 р Тематичний курс з ультразвукової діагностики в акушерстві та гінекології
  • 2010 р Тематичний курс по патології шийки матки.
  • 2017 р Тематичні курс «Невідкладні стани в акушерстві та гінекології»
  • 2018 р. Тематичний курс «Кольпоскопія та патологія шийки матки»
  • 2019 р Тематичний курс «Ендокринологія в акушерстві та гінекології»
  • Учасник численних конференцій та семінарів в області акушерства та гінекології.
  Детальніше
 • Покровенко Дар'я Анатоліївна

  Лікар-гінеколог, репродуктолог, лікар УЗД, PhD (доктор філософії)

  • Закінчила лікувальний факультет Запорізького державного медичного університету в 2012 році.
  • Протягом 2012-2015 років пройшла інтернатуру за спеціальністю «акушерство і гінекологія», 2015-2018 працювала за державним розподілом лікарем акушером-гінекологом в Запорізькій області.
  • У 2018-2019 працювала в консультативно-діагностичному відділенні Дніпропетровської Обласної перинатального центру.
  • У 2018 році здала успішно міжнародний іспит з англійської мови рівень В2 - Pearson General Test of English і з цього ж періоду навчаюся в заочній аспірантурі в Дніпропетровської медичної академії для отримання рівня PhD під керівництвом професора М.В.Медведєва. Тема дисертаційної роботи «Диференційована терапія зовнішнього генітального ендометріозу з урахуванням особливостей клітинно-молекулярних маркерів».
  • З 2019 по 2020 р.- робота в репродуктологічній клініці Medicover.
  • З 2020 р і по цей час робота в Клініці доктора Медведева
  • 2022 захист дисертації та присвоєння вченого звання доктор філософії (PhD)
  Детальніше