Операції при кістах яєчника (лапароскопія)

Кіста яєчника дуже поширений діагноз. Однак не всі кісти є істинними пухлинами. Дуже часто кісти з якими жінки звертаються до гінеколога є функціональними і не вимагають хірургічного лікування. Разом з тим існує величезна кількість кіст які є пухлинами (цистаденомами) або не пухлинними процесами, але які все одно вимагають лікування, наприклад, ендометріоїдні кісти, тератоми, муцинозні цистаденоми та всі пухлини, описані на УЗД O-RADS 3 та більше. На сьогоднішній день лапароскопія є стандартним хірургічним підходом для лікування кіст яєчників, яка дозволяє виконувати операцію дуже точно, мінімізувати травму тканини яєчника. Лапароскопія виконується дуже косметично і дозволяє дуже швидко відновитися після операції. Багато наших пацієнток йдуть додому в той же або наступного дня після операції, що дуже зручно і дозволяє не сильно відриватися від повсякденної діяльності. 

 

 

На рисунку нижче (зліва направо) кіста яєчника на УЗД, під час лапаротомної та лапароскопічної операції.

 

 

За допомогою лапароскопії можна видалити кісту, залишивши яєчник (цистектомія), видалити придатки з одного або обох боків (аднексектомія), або тільки яєчник чи тільки маткову трубу. Все залежить від конкретної ситуації, віку пацієнтки, бажання зберегти репродуктивну функцію, яка це пухлина і інших параметрів. Тому все обговорюється індивідуально. Крім того, часто після консультації виявляється, що можна обійтися взагалі без операції, наприклад, зробити склеротерапію при ендометріоїдній кісті яєчника.

 

Поки наповнюється цей розділ, можете переглянуть детальніше на власному сайті професора Медведєва М.В. 

 

З повним переліком послуг та цін завжди можна ознайомитись за посиланням або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.

 

Клініка доктора Медведева представлена в соціальних мережах, де ми запрошуємо Вас підписатись та слідкувати за нами:

Facebook

Instagram

Telegram

TikTok

Youtube

Послуги та вартість

  • Медведєв Михайло Володимирович

    Акушер-гінеколог вищої категорії, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, медичний директор

    • Закінчив Дніпропетровську державну медичну академію, магістратура за спеціальністю з відзнакою.
    • З 2006 року - кандидат медичних наук. Тема дисертації: «Прогнозування і профілактика плацентарної недостатності у вагітних з антифосфоліпідним синдромом, пов'язаним з урогенітальною інфекцією»
    • У 2013 році захистив докторську дисертацію на тему «Лейоміома матки: нові підходи до застосування органозберігаючих технологій в лікуванні».
    • У 2016 році отримав Європейський диплом "Minimally invasive surgeon"
    • У 2017 році отримав вчене звання "професор"
    • В 2021 році отримав звання "Заслужений лікар України"
    • Учасник численних конгресів і конференцій, майстер-класів в різних куточках планети. Навчався в клініках США, Західної та Східної Європи.
    • Регулярно проводить показові операції, майстер-класи, лекції та доповіді для лікарів на різні теми акушерства і гінекології.
    Детальніше